Chcesz sobie przypomnieć GTA IV? Teraz jest na to dobra pora!

gta iv

Wszyscy aktualnie skupiają się albo na GTA V, albo na GTA San Andreas. Mało kto jednak pamięta o Grand Theft Auto IV, które wniosło serię na nowy poziom i momentami wręcz daje więcej radości niż najnowsza część. Jeśli Cię to zainteresowało, to właśnie na Steam wystartowała ciekawa promocja!

Grand Theft Auto IV to już kolejna część GTA, która pojawiła się w 2008 roku. To właśnie ten tytuł zapoznał nas z kompletnie nową grafiką, która o wiele lepiej nawiązywała do rzeczywistości. Pojawiło się również wiele elementów, które urealniały grę – chociażby auta nie wybuchały po paru strzałach. Ponadto gra charakteryzuje się dobrą fizyką, która przez wielu jest uważana za lepszą niż ta występująca w GTA V. Warto dodać, ze GTA V ma wiele elementów, z którymi mogliśmy zapoznać się w poprzedniku.

Dobrze wspominam Grand Theft Auto IV. Nowa grafika i zwiększony realizm bardzo dobrze odbił się na tej serii i to szczególnie mi się spodobało (zwłaszcza fakt, że auta nie wybuchają od 3 strzałów). Grę nawet przeszedłem całą i nie zajęło mi to zbyt dużo czasu.

GTA IV do kupienia za nieco ponad 2 dyszki

Na platformie Steam właśnie ruszyła promocja, dzięki której można zakupić Grand Theft Auto IV: The Complete Edition za 30% regularnej ceny – za 25,47 złotych. Co zawiera Complete Edition? Całkiem ważne dodatki takie jak The Lost and Damned, a także The Ballad of Gay Tony. Promocja zakończy się 12 sierpnia 2021 roku.

W dniu premiery GTA IV miało dosyć wysokie wymagania, jednak teraz ta gra nie jest wyzwaniem nawet dla laptopów z zintegrowanymi układami.

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlox X2 64 2,4 GHz
  • Minimum 1,5 GB RAM
  • Karta graficzna z 256 MB pamięci VRAM; Nvidia 7900 lub ATI X1900
  • 22 GB wolnej przestrzeni dyskowej
  • obsługa DirectX 9.0c

Kliknij >>tutaj<<, aby zakupić grę na platformie Steam.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!