Kolejna darmowa gra od Epic! Tym razem Into the Breach!

into-the-breach

Epic Games Store już od jakiegoś czasu niezwykle nas rozpieszcza. Inaczej nie można określić ciągłego rozdawania bardzo popularnych i dobrych gier, chociażby Grand Theft Auto V. Tym razem do zdobycia jest nieco inny tytuł, który powinien wielu osobom przypaść do gustu.

Kilkanaście dni temu pisałem o promocji na grę Enter the Gungeon, którą można było odebrać kompletnie za darmo w Epic Games Store. Oczywiście to nie były ostatnie słowa sklepu i już teraz możemy pobrać inną, niezależną grę.

Into the Breach za darmo

Jak mówi oficjalny opis: “Przejmij kontrolę nad potężnymi mechami z przyszłości i zwalcz zagrożenie ze strony kosmitów. Podczas każdej próby ratowania świata w tej strategicznej grze turowej od twórców FTL (Faster Than Light) staniesz przed nowym, wygenerowanym losowo wyzwaniem.”. Jest to niezależna gra i powinna się ona spodobać zwłaszcza tym, którzy mają słabsze komputery (albo laptopy z zintegrowanymi układami graficznymi). Otóż Into the Breach do sprawnego działania potrzebuje zaledwie jednego gigabajta pamięci RAM, 250 megabajtów wolnej przestrzeni dyskowej, procesora o taktowaniu 1,7 GHz i układu graficznego Intel HD 3000 lub lepszego. Mało tego, gra jest dostępna również na Linuxa.

Grę Into the Breach możemy odebrać za darmo, co przekłada się na oszczędność rzędu 53,99 złotych. Wystarczy zalogować się na swoje konto w Epic Games Store i przypisać sobie tę grę do swojej biblioteki. Muszę dodać, że promocja trwa do 10 września do godziny 17:00, dlatego też radzę się pośpieszyć!

Grę możecie pobrać >>stąd<<.

Jaką grę określilibyście jako swoją ulubioną? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!