Adobe Photoshop Camera to świetna aplikacja do robienia zdjęć na social media!

Adobe Photoshop Camera to świetna aplikacja do robienia zdjęć na social media!

Żyjemy w czasach, gdzie można powiedzieć, że światem rządzą social media. Różne osoby, firmy w ten sposób docierają do naprawdę dużej liczby odbiorców. Często spędzamy sporo czasu przy obróbce zdjęć, by te wrzucone np. na Instagram wyglądały ciekawiej. Czynność tę ułatwi nam nowa aplikacja, Adobe Photoshop Camera.

Mnóstwo ciekawych filtrów do wyboru zapewni nam atrakcyjność naszego zdjęcia

Firma Adobe wypuściła kilka dni temu wczesną wersję swojej nowej aplikacji. Ma ona pomóc nam w robieniu zdjęć na różne social media. Adobe Photoshop Camera dzięki sztucznej inteligencji odpowiednio nakłada filtr na zdjęcie wykonane za jej pomocą. Do wyboru mamy ich jak na start całkiem sporo. Myślę, że z czasem dojdzie ich jeszcze kilka. Warto też zaznaczyć, że po zrobieniu zdjęcia możemy je potem edytować, dzięki czemu lepiej dopasujemy je wedle naszych upodobań.

Warto przeczytać: Pierwszy render dotyczący Huawei P40 pojawił się w sieci. Chiński producent znów połączy siły z Leica!

Na ten moment oficjalne wsparcie ma niewiele urządzeń. Są to urządzenia dwóch producentów:

 • Google:
  • Pixel 3 i Pixel 3XL,
  • Pixel 4 i Pixel 4XL,
 • Samsung:
  • Galaxy S9 i S9+,
  • Galaxy S10 i S10+,
  • Galaxy Note 9 i Note 9+,
  • Galaxy Note 10 i Note 10+.

Możemy też spróbować pobrać plik instalacyjny, dzięki któremu możemy spróbować zainstalować ją na naszym smartfonie, którego nie ma na tej liście. Link do niego znajdziecie TUTAJ. Musicie jednak pamiętać, że wymagany jest Android 9 wzwyż. Mi osobiście udało się zainstalować ją na moim Xiaomi Mi MIX 2S. Nie mogłem zatem nie sprawdzić jej działania dla Was! Obsługa jej jest bajecznie prosta, serio. Nie ma tu żadnych skomplikowanych rzeczy. Po uruchomieniu apki i zalogowaniu się, naszym oczom ukaże się okno z możliwością robienia zdjęć. Omówię Wam poszczególne funkcje, które widzimy tutaj.

Adobe Photoshop Camera

Zaczynając od góry, po lewej znajdziemy tam ikonkę, gdzie możemy znaleźć więcej gotowych do pobrania filtrów. Na środku jest przycisk, gdzie możemy rozwinąć menu w celu włączenia lampy błyskowej, zmiany proporcji zdjęć czy też przejścia do ustawień. Po prawej natomiast jest przycisk służący do zmiany aparatu z głównego na przedni.

Na dole natomiast, idąc od lewej, znajdziemy przyciski ustawienia filtra, spust migawki oraz podgląd zdjęć.

Wybierając zdjęcie z podglądu, możemy je edytować również w bardzo prosty sposób.

Adobe Photoshop Camera

Tak oto wyglądają przykładowe zdjęcia zrobione przeze mnie przy użyciu Adobe Photoshop Camera:

Zdjęcia te, według mnie, wyglądają naprawdę dość interesująco. Może i ta aplikacja nie działa jeszcze w 100% poprawnie, lecz należy pamiętać, że to nie jest jeszcze końcowa wersja. Z pewnością wiele rzeczy zostanie poprawionych już wkrótce.

Zamierzacie spróbować zainstalować tę aplikację na swoim smartfonie? A może już to zrobiliście? Jak Wam się ona podoba?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!