sobota, 26 września, 2020

Skład redakcji

Te osoby tworzą dla Was treści na ROOTBLOG.pl

Marcin Tymków

Redaktor naczelny interesujący się nowymi technologiami i dbający o to, by strona działała jak najlepiej (w końcu absolwent Informatyki na PWr). Od chwili gdy poznał co to Aliexpress, ciężko odciągnąć go od sprawdzania chińskich (i nie tylko) nowości. Zapalony gadżetomaniak, pełen energii i zapału do pracy i rozwijania wszystkiego, co internetowe.

Konrad Mihułka

W ROOTBLOG odpowiedzialny za część wideo. Testuje bez przerwy smartfony, okazyjnie także inne urządzenia oraz samochody. Fan IoT, uwielbia automatyzację. Po godzinach poluje na tanie loty.

Mateusz Kaca

Operator kamery i montażysta, nie bez powodu uczy się we Wrocławskiej Szkole Filmowej. Wszystko co związane z gadżetami, smartfonami oraz produkcją filmową pochłania niczym powietrze. Lubi dobrą muzykę, dobry serial, ale i teatrem nie pogardzi.

Kamil Kuźnik

Student Automatyki i Robotyki na AGH w Krakowie. Z technologią związany od najmłodszych lat. Fan szybkich smartfonów, ciekawych słuchawek i dobrego piwa.

Mariusz Hybiak

Absolwent liceum ogólnokształcącego na profilu mat-fiz. Student Informatyki na Politechnice Poznańskiej. W przyszłości chciałby zdobyć zawód związany z informatyką, jego zainteresowaniem.

Marcin Kowalski

Absolwent technikum na profilu technik informatyk z Lublina. Z Androidem swoją przygodę zaczął w 2012 roku i od tamtej pory ciągle poszerza swoją wiedzę o smartfonach. Nigdy nie rozstaje się ze słuchawkami, muzyka towarzyszy mu zawsze.

Hubert Orda

Student Automatyki i Robotyki na Politechnice Wrocławskiej. Moje zainteresowania, poza technologią oczywiście, to muzyka oraz motoryzacja - głównie ta japońska. Już za dziecka lubiłem grzebać przy wszelakim sprzęcie, jak widać zostało mi to do dziś.

Grzegorz Cichocki

Miłośnik czystego Androida od pierwszej chwili z Moto G 2013 oraz fan systemów typu Linux. Poza tym student informatyki na Politechnice Lubelskiej.

Dawid Jabłoński

Pasjonat technologii. Informatyk. Kolekcjoner. Muzyk i fotograf-amator. Użytkownik najróżniejszych systemów operacyjnych i urządzeń, dzięki czemu obiektywnie patrzy na ich zalety i wady.

Remigiusz Krzyżaniak

Fotograf, zapalony pasjonata motoryzacji oraz mobilnej technologii. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Uczeń liceum na profilu HIS-WOS. W wolnym czasie z chęcią zagra w dobrą ścigankę, lub ustrzeli parę ładnych fotek.

Julia Fogel

Odpowiedzialna głównie za gry, fanatyczka Nintendo Switch i wszystkiego co z nim związane. Z zamiłowania gracz i tancerka. Studentka analityki chemicznej.

Dołącz do nas!

Zawsze szukamy nowych redaktorów! Lubisz pisać i dzielić się swoimi przemyśleniami na temat nowinek ze świata technologii? Bez trudu potrafisz powiedzieć, jaki telefon Xiaomi zadebiutował w ostatnim czasie lub też ile RAMu ma najnowszy flagowiec Samsunga? Wiesz ile aparatów mają nowe smartfony Apple? A może interesujesz się grami mobilnymi / konsolowymi?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedź brzmi „TAK„, napisz do nas przez formularz kontaktowy!