Skład redakcji

Te osoby tworzą dla Was treści na ROOTBLOG.pl

Marcin Tymków

Redaktor naczelny interesujący się nowymi technologiami i dbający o to, by strona działała jak najlepiej (w końcu absolwent Informatyki na PWr). Od chwili gdy poznał co to Aliexpress, ciężko odciągnąć go od sprawdzania chińskich (i nie tylko) nowości. Zapalony gadżetomaniak, pełen energii i zapału do pracy i rozwijania wszystkiego, co internetowe.

Konrad Mihułka

W ROOTBLOG odpowiedzialny za część wideo. Testuje bez przerwy smartfony, okazyjnie także inne urządzenia oraz samochody. Fan IoT, uwielbia automatyzację. Po godzinach poluje na tanie loty.

Mateusz Kaca

Operator kamery i montażysta, nie bez powodu uczy się we Wrocławskiej Szkole Filmowej. Wszystko co związane z gadżetami, smartfonami oraz produkcją filmową pochłania niczym powietrze. Lubi dobrą muzykę, dobry serial, ale i teatrem nie pogardzi.

Kamil Kuźnik

Student Automatyki i Robotyki na AGH w Krakowie. Z technologią związany od najmłodszych lat. Fan szybkich smartfonów, ciekawych słuchawek i dobrego piwa.

Mariusz Hybiak

Absolwent liceum ogólnokształcącego na profilu mat-fiz. Student Informatyki na Politechnice Poznańskiej. W przyszłości chciałby zdobyć zawód związany z informatyką, jego zainteresowaniem.

Grzegorz Cichocki

Miłośnik czystego Androida od pierwszej chwili z Moto G 2013 oraz fan systemów typu Linux. Poza tym student informatyki na Politechnice Lubelskiej.

Remigiusz Krzyżaniak

Fotograf, zapalony pasjonata motoryzacji oraz mobilnych technologii. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Uczeń liceum na profilu HIS-WOS. Ciągle poszukuje inspiracji i nowych pomysłów na jeszcze ciekawsze ujęcia. Kiedy ma trochę wolnego czasu, wykorzysta go na uliczną, lub produktową fotografie, aby szkolić się i dostarczać Wam jeszcze lepsze treści, ze strony wizualnej.

Dołącz do nas!

Zawsze szukamy nowych redaktorów! Lubisz pisać i dzielić się swoimi przemyśleniami na temat nowinek ze świata technologii? Bez trudu potrafisz powiedzieć, jaki telefon Xiaomi zadebiutował w ostatnim czasie lub też ile RAMu ma najnowszy flagowiec Samsunga? Wiesz ile aparatów mają nowe smartfony Apple? A może interesujesz się grami mobilnymi / konsolowymi?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedź brzmi „TAK„, napisz do nas przez formularz kontaktowy!