Nasza redakcja

Operator kamery, montażysta, fotograf, absolwent Wrocławskiej Szkoły Filmowej. Wszystko co związane z gadżetami, smartfonami oraz produkcją filmową pochłania niczym powietrze. Lubi dobrą muzykę, dobry serial, ale i teatrem nie pogardzi.
Gadżeciarz, miłośnik urządzeń mobilnych, nowych technologii, a także pasjonat fotografii mobilnej. Współpracuje z Xiaomi, dzięki czemu zdjęcia jego autorstwa pojawiają się na profilach firmy w mediach społecznościowych. Po godzinach uwielbia testować wszystkie nowości, a pisanie to jego hobby.
Zatwardziały uczestnik PC Master Race, zakochany w gadżetach i Androidzie. Wielki fan popkultury z dużym naciskiem na kino i książki z nurtu sci-fi lat 50 i 80. Uwielbia grać na instrumentach muzycznych, których posiada o wiele za dużo.
Fotograf, zapalony pasjonata motoryzacji oraz mobilnych technologii. Uwielbia podróżować i poznawać nowe kultury. Uczeń liceum na profilu HIS-WOS. Ciągle poszukuje inspiracji i pomysłów na jeszcze ciekawsze ujęcia. Kiedy ma trochę wolnego czasu, wykorzysta go na uliczną lub produktową fotografię, aby szkolić się i dostarczać Wam jeszcze lepsze treści od strony wizualnej.