Poznaj możliwości współpracy!

Zapoznaj się z tym, co jako ROOTBLOG mamy do zaoferowania. Zaczniemy od liczb i statystyk, a potem przejdziemy do konkretów!

For English version click here

35 000

unikalnych użytkowników miesięcznie

19 500

subskrybentów

99 000

odsłon miesięcznie

9 400

fanów

75 000

sesji miesięcznie

1 800

obserwujących

około 200

publikacji miesięcznie

850

obserwujących

*Powyższe informacje bazują na statystykach za Styczeń 2019 roku (wg Google Analytics), czyli trzeci miesiąc istnienia serwisu ROOTBLOG.pl

Formy współpracy z ROOTBLOG

Wpis sponsorowany

Unikalny tekst przygotowujesz Ty, a my go publikujemy. Możemy także przygotować tekst za Ciebie i następnie opublikować go na stronie.

Plansza sponsorska wideo

Przed i po każdym naszym materiałem wideo pojawi się informacja o Twojej firmie, jako partnerze naszego kanału. Odpowiednich informacji nie zabraknie także w opisie każdego materiału podczas trwania współpracy.

Reklama banerowa

Nasz serwis przygotowany jest na umieszczenie banerów w widocznych i nieinwazyjnych dla użytkowników miejscach, które będą mogły zwiększyć świadomość na temat danej marki lub produktu.

Recenzja

Testujemy produkt z Twojej oferty, a następnie publikujemy opinię na jego temat z linkami prowadzącymi do Twojego sklepu. Całość promowana także w social mediach.

Recenzja wideo

Testujemy produkt z Twojej oferty, a następnie przygotowujemy i publikujemy wideo z opinią na jego temat i linkami do Twojego sklepu. Całość promowana także w social mediach z możliwością wykonania także opisu na blogu.

Akcje niestandardowe

Masz pomysł na niestandardową formę promocji? Potrzebujesz szerszej kampanii reklamowej? Przygotujemy specjalną ofertę i zaangażujemy wszystkie nasze kanały w promocję i reklamę Twoich działań.

*W przypadku recenzji sprzętu zastrzegamy sobie pełną niezależność. Partner nie ma wpływu na treść recenzji (wideo oraz tekst).