Amazfit T-Rex zadebiutuje już na CES 2020 w Las Vegas. Co wiemy na jego temat?

Amazfit T-Rex zadebiutuje już na CES 2020 w Las Vegas. Co wiemy na jego temat?

Już jakiś czas temu firma Huami zapowiedziała, że pojawi się na targach Consumer Electronic Show 2020 w Las Vegas. Na targach tych chiński producent ma zaprezentować światu sporo nowości, a jedną z nich będzie wytrzymały smartwatch oznaczony jako Amazfit T-Rex. Przyjrzyjmy się bliżej informacją na jego temat na chwilę przed premierą!

Amazfit T-Rex

Premiera nowego inteligentnego zegarka Huami ma odbyć się już 8 stycznia tego roku. Co ciekawe producent z Państwa Środka już na kilka dni przed tym wydarzeniem opublikował w sieci naprawdę sporo informacji na temat tego sprzętu. Zegarek ten ma cechować się przede wszystkim niesamowitą wytrzymałością. Huami deklaruje, że może on pracować w temperaturze od -40 do aż 70 stopni Celsjusza. Dodatkowo smartwatch przetrwał 240-godzinny test odporności na wilgoć. Amazfit T-Rex zostanie wyposażony w aż cztery przyciski fizyczne służące do poruszania się po menu. Najprawdopodobniej nie zabraknie także standardowego dla inteligentnych zegarków ekranu dotykowego.

Amazfit T-Rex zadebiutuje już na CES 2020 w Las Vegas. Co wiemy na jego temat?

Nowość Huami zostanie także wyposażona w GPS, kompas, barometr oraz wysokościomierz. Nie zabraknie także pulsometru. Połączenie tych wszystkich cech z niesamowitą wydajnością ma sprawić, ze sprzęt ten idealnie sprawdzi się u osób, które uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu czy uprawiają bardziej ekstremalne sporty. Kolejną zaletą Amazfit T-Rex ma być czas pracy na jednym ładowaniu. Według przedpremierowych zapewnień producenta zegarek ten ma działać na jednym ładowaniu przez około 20 dni.

Zobacz także: Xiaomi Watch Color oficjalnie zaprezentowany. To może być prawdziwy hit sprzedażowy!

Jak widać na temat specyfikacji Amazfit T-Rex wiemy naprawdę sporo. Niemniej jednak Huami postanowiło poczekać z ujawnieniem oficjalnej ceny tego urządzenia do 8 stycznia czyli dnia, w którym odbędzie się konferencja chińskiego producenta na targach Consumer Electronic Show 2020 w Las Vegas. I tak naprawdę to właśnie cena może być głównym wyznacznikiem sukcesu Amazfit T-Rex. Huami podczas CES 2020 powinno zaprezentować także słuchawki bezprzewodowe oraz nowy zegarek Amazfit Bip S. Jest na co czekać!

Co myślicie o Amazfit T-Rex? Czekacie na premierę tego zegarka? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!