Cena nadchodzącego inteligentnego zegarka OPPO nie będzie niska

Cena nadchodzącego inteligentnego zegarka OPPO nie będzie niska

Firma OPPO zaplanowała najbliższą konferencję na 6 marca tego roku. To właśnie tego dnia na rynek trafi wyczekiwany przez wielu flagowiec chińskiego producenta czyli model oznaczony jako Find X2. Najprawdopodobniej to jednak nie jedyny sprzęt, który na początku marca zostanie zaprezentowany światu.

Co wiemy o nowym zegarku OPPO?

Tak naprawdę o smartwatchu OPPO słyszymy od dłuższego czasu. Pewne jest, że chiński producent pracuje nad własnym inteligentnym zegarkiem, ale do tej pory nie wiedzieliśmy na temat tego sprzętu zbyt wiele. Najprawdopodobniej nowość OPPO trafi na rynek już 6 marca razem z modelem Find X2. Nie zostało to wprawdzie potwierdzone przez samą firmę, ale przyznam szczerze, że nie spodziewałbym się tego, że chiński producent będzie chciał organizować kolejną konferencję, na której pokaże światu jedynie zegarek. Nadchodzący smartwatch OPPO bez wątpienia otrzyma prostokątny wyświetlacz OLED, który ma oferować doskonałą widoczność nawet w pełnym słońcu.

Cena nadchodzącego inteligentnego zegarka OPPO nie będzie niska

Sprzęt ten bez wątpienia będzie działać pod kontrolą WearOS, a co za tym idzie najprawdopodobniej nie zabraknie także NFC oraz możliwości płatności zbliżeniowych. Teraz w sieci pojawiły się plotki dotyczące ceny tego urządzenia. Według tych informacji na terenie Chin nowy smartwatch OPPO ma kosztować nie mniej niż 3000 juanów czyli około 1690 zł. Jeśli przecieki te okażą się rzeczywistością i zegarek chińskiego producenta trafi także na rynek europejski to cena na Starym Kontynencie może zapierać dech w piersiach. Musimy pamiętać o tym, że ceny w Europie są zdecydowanie wyższe od tych, o których słyszymy podczas premier w Państwie Środka.

Zobacz także: OPPO Find X2 zostanie oficjalnie zaprezentowany światu 6 marca

Oczywiście pełna specyfikacja nadchodzącej nowości OPPO nadal pozostaje tajemnicą. Tym razem chińskiemu producentowi udaje się utrzymać praktycznie wszystko w tajemnicy i bardzo możliwe, że sytuacja ta nie ulegnie zmianie aż do oficjalnej premiery. Sam liczę na to, że już 6 marca zobaczymy, oprócz OPPO Find X2, właśnie zupełnie nowy inteligentny zegarek pracujący pod kontrolą WearOS. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o cenie nadchodzącego smartwatcha OPPO? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!