Ceny wszystkich wariantów Honora 30 Pro+ pojawiły się w sieci!

Honor 20 Pro tył

Już jutro odbędzie się konferencja firmy Honor, na której zobaczymy aż trzy warianty nowego flagowca chińskiego producenta. Wprawdzie sama firma nie potwierdziła tego, że Honor 30 Pro+ faktycznie trafi na rynek, ale o urządzeniu tym pojawiło się tak dużo plotek, że wydaje się to wręcz pewne. teraz poznaliśmy ceny tego urządzenia!

Honor 30 Pro+ tani nie będzie

W sieci pojawił się plakat, który zdradza nam tak naprawdę wszystko na temat cen Honora 30 Pro+ na chińskim rynku. Za podstawowy wariant czyli ten wyposażony w 8 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej trzeba będzie zapłacić w Państwie Środka 4999 juanów czyli około 2950 zł. Konfiguracja 8/256 zostanie natomiast wyceniona na 5399 juanów (ok. 3180 zł), a topowa 12/256 na 5799 juanów (ok. 3420 zł). Z jednej strony to sporo, a z drugiej musimy pamiętać o tym, że Honor 30 Pro+ ma być najmocniejszym urządzeniem w ofercie chińskiego producenta. Tegoroczne flagowce nie należą do tanich sprzętów i podobnie będzie w tym przypadku.

Ceny wszystkich wariantów Honora 30 Pro+ pojawiły się w sieci!

Co ze specyfikacją? Tak naprawdę w kwestii wydajności nie powinna ona nas czymkolwiek zaskoczyć. Nadchodząca nowość producenta z Państwa Środka zostanie wyposażona w Kirina 990 5G. Na tę chwilę jest to najmocniejszy procesor w portfolio Huawei. Na froncie mamy znaleźć spory ekran AMOLED o odświeżaniu na poziomie 90 Hz lub nawet 120 Hz. Ciekawostką mogą być także aparaty. Na pleckach zostaną umiejscowione cztery oczka, a główną matrycą będzie 50-megapikselowy aparat Sony mający przenieść jakość zdjęć mobilnych na zupełnie nowy poziom. Czy tak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże!

Zobacz także: Wiadomo jakie chipy znajdą się w serii Honor 30, która będzie składać się z aż 3 flagowców

Nowe smartfony z serii Honor 30 najprawdopodobniej zadebiutują na rynku bez Usług Google. Oczywiście sprzedaż w pierwszej kolejności rozpocznie się w samych Chinach, ale liczymy na to, że doczekamy się także prezentacji na Starym Kontynencie. Czy producent z Państwa Środka czymś jeszcze nas zaskoczy? Tego dowiemy się już jutro!

Na zdjęciu głównym znajduje się Honor 20 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Czekacie na premierę serii Honor 30? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!