Czekasz na Cyberpunk 2077? Ta informacja może cię nieco zasmucić!

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tego roku. Kolejne dzieło twórców serii gier o Geralcie z Rivii miało ujrzeć światło dzienne już w kwietniu tego roku. Bardzo się cieszyłem z tego powodu, bo myślałem, że sobie sprezentuję ten tytuł na urodziny. Okazało się jednak, że tak nie będzie!

Przynajmniej zdążę ograć choć trochę ten tytuł przed rozpoczęciem studiów…

Przed chwilą na oficjalnym fanpage’u gry Cyberpunk 2077 ukazała się bardzo ważna informacja. Studio CD Projekt Red, które jest odpowiedzialne za ten tytuł, zamieściło z jednej strony zasmucającą, ale zarazem pozytywną informację.

Chcielibyśmy Państwu przekazać ważne informacje dotyczące daty wydania gry Cyberpunk 2077.

Dzisiaj postanowiliśmy przesunąć premierę z kwietnia na 17 września 2020.

Gra jest kompletna i można ją przejść od początku do końca, czeka nas jednak jeszcze wiele pracy. Night City jest ogromne, zróżnicowane i pełne przygód; biorąc pod uwagę jego skalę i złożoność uznaliśmy, że potrzebujemy więcej czasu, aby zakończyć testowanie, usunąć usterki i nadać grze ostateczny szlif. Chcemy, aby Cyberpunk 2077 był ukoronowaniem naszej pracy na obecnej generacji konsol. Dzisiejsza decyzja da nam kilka cennych miesięcy, których potrzebujemy, by gra mogła zasłużyć na miano doskonałej.

Będziemy Państwa regularnie informować o naszych postępach.

Do zobaczenia w Night City!

Osobiście naprawdę szczerze liczyłem na to, że uruchomię ten tytuł na moim PC’cie w moje urodziny, lecz niestety muszę jeszcze poczekać. Jednak jeśli faktycznie ma to sprawić, że gra ta będzie dopracowana idealnie, to wolę poczekać, niż denerwować się podczas rozgrywki na różnego rodzaju niedociągnięcia. Myślę, że wiele osób zgodzi się z moim zdaniem. W końcu, chyba nikt nie lubi grać w pełne błędów gier, prawda? Szanuję takie podejście twórców i dalej z niecierpliwością czekam na premierę tej gry.

A czy Wy czekacie na premierę Cyberpunk 2077? Jesteście zasmuceni tą wiadomością czy raczej się cieszycie, że twórcy chcą zadbać o to, by ten tytuł był dopięty na ostatni guzik?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!