Emoji wygrawerowane na Apple AirPods? Teraz to możliwe!

Emoji wygrawerowane na Apple AirPods? Teraz to możliwe!

Grawerowanie napisów na Apple AirPods czy AirPods Pro było możliwe już wcześniej. Teraz gigant z Cupertino idzie o krok dalej i pozwala na jeszcze większą personalizację swoich słuchawek bezprzewodowych. Marzyliście o tym, aby na pokrowcu znalazło się wasze ulubione emoji? Jeśli tak to mamy dla was świetną informację!

Grawerowane emoji na Apple AirPods

Oczywiście nie wszystkie emoji, które możecie wysłać we wiadomości będą możliwe do wygrawerowania. Niemniej jednak jest ich tak dużo, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oczywiście sama usługa jest w bezpłatna i dostępna jedynie w oficjalnym sklepie internetowym Apple. Musimy jednak pamiętać o tym, że w momencie, gdy zamówimy słuchawki z wybranym przez nas grawerem czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Wśród emoji znajdziemy zarówno zwierzęta, uśmiechnięte twarze, różnorakie symbole czy nawet.. kupę.

Emoji wygrawerowane na Apple AirPods? Teraz to możliwe!

Minusem nowej usługi jest bez wątpienia to, że nie możemy zlecić jednoczesnego wygrawerowania tekstu oraz emoji. Tym samym osoby zainteresowane kupnem muszą postawić tylko na jedną z dwóch opcji. Oczywiście istnieje szansa, że prędzej czy później gigant z Cupertino zmieni zdanie w tej kwestii, ale ciężko powiedzieć kiedy się to stanie. Niemniej jednak możliwość personalizacji urządzeń dodając do nich niewielkie dodatki zawsze wydawała mi się świetnym pomysłem i chociaż sam nie korzystam z produktów Apple to myślę, że sporo osób zdecyduje się na zakup bezprzewodowych słuchawek z wygrawerowanym właśnie jednym z emoji.

Zobacz także: Apple i gry mają niewiele wspólnego, choć niedługo może się to zmienić

Grawer dostępny jest zarówno na AirPodsach Pro jak i standardowych AirPodstach w wersjach z pokrowcem z ładowaniem bezprzewodowym jak i bez niego. Wszystkie dostępne emoji możecie znaleźć w internetowym sklepie Apple.

Co myślicie o możliwości wygrawerowania emoji na pokrowcach w słuchawkach bezprzewodowych Apple? Które z emoji najbardziej przypadło wam do gustu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!