Gamingowa Nubia Red Magic 4 także otrzyma Qualcomm Snapdragona 865

Gamingowa Nubia Red Magic 4 także otrzyma Qualcomm Snapdragona 865

Smartfony z serii Red Magic firmy Nubia są sprzętem stworzonym przede wszystkim z myślą o graczach czy najbardziej wymagających użytkownikach. Do tej pory chiński producent w telefonach tych wykorzystywał topowe podzespoły i sytuacja powtórzy się także w przypadku przyszłorocznego urządzenia. 

Nubia Red Magic 4

Niedługo po premierze Qualcomm Snapdragona 865 producenci smartfonów zaczęli ujawniać światu nazwy modeli, które trafią na rynek z najmocniejszą jednostką mobilną amerykańskiego giganta. Do tej pory głos w sprawie zabrali już przedstawiciele Xiaomi, OPPO czy Meizu, a teraz przyszedł czas na firmę Nubia. Myślę, że informacja ta nie zaskoczy nikogo, ale producent z Państwa Środka poinformował fanów marki, że model oznaczony jako Red Magic 4 trafi na rynek właśnie z Qualcomm Snapdragonem 865. Jednocześnie ma być to pierwszy gamingowy smartfon wykorzystujący ten procesor.

Gamingowa Nubia Red Magic 4 także otrzyma Qualcomm Snapdragona 865

Oczywiście SD 865 umożliwi użytkownikom także łączność z sieciami 5G. Według Nubii to znacząco poprawi rozgrywkę sieciową oraz sprawi, że gry, które zajmują coraz to więcej miejsca, będą pobierać się w ciągu krótkiej chwili. Oczywiście pełna specyfikacja Nubii Red Magic 4 pozostaje tajemnicą. Bez wątpienia producent będzie chciał ukryć wszystkie informacje jak najdłużej i zaskoczyć świat podczas oficjalnej premiery, ale możemy być wręcz pewni, że prędzej czy później w sieci pojawią się liczne przecieki czy plotki dotyczące tego smartfona.

Zobacz także: Nubia Red Magic 3S trafia do sprzedaży na rynku globalnym

Warto pamiętać, że Nubia Red Magic 3 zadebiutowała w maju tego roku, a Nubia Red Magic 3S trafiła na rynek globalny w październiku. Tym samym bardzo możliwe, że na kolejne urządzenie z tej serii będziemy musieli poczekać nawet do drugiego kwartału przyszłego roku. Bez wątpienia producent z Państwa Środka będzie chciał po raz kolejny stworzyć jeden z najwydajniejszych smartfonów na rynku. Czym jeszcze będzie wyróżniać się nadchodząca Nubia Red Magic 4? Czas pokaże!

Na zdjęciu głównym znajduje się Nubia Red Magic 3S.

Na który smartfon z Qualcomm Snapdragonem 865 czekacie? Czego oczekujecie po Nubii Red Magic 4? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!