Honor V30 Lite pojawił się w TENAA

Honor V30 Lite pojawił się w TENAA

Kilka miesięcy temu oficjalnie poznaliśmy flagowe modele V30 oraz V30 Pro, które charakteryzują się przede wszystkim topową  specyfikacją oraz bardzo dobrymi aparatami. Jak sugerują najnowsze informacje, Honor pracuje nad nowym smartfonem, którym prawdopodobnie będzie V30 Lite. Oto, co wiemy na temat tego modelu!

 Honor V30 Lite certyfikowany

Co prawda, nazwa omawianego modelu nie została jeszcze potwierdzona, ale mówi się, że model o oznaczeniu MOA-AL00, to właśnie V30 Lite. Rendery pokazują, że smartfon będzie wyglądać niemal identycznie jak Honor V30 oraz V30 Pro. Słabszy model ma posiadać na froncie wcięcie w kształcie kropli wody, zamiast podwójnego otworu w rogu ekranu. Ponadto, na bocznej krawędzi zabrakło czytnika linii papilarnych, który prawdopodobnie znajdzie się na froncie, pod ekranem. 

Ponadto, Honor V30 Lite ma być wyposażony w 6,3-calowy wyświetlacz, który prawdopodobnie zostanie wykonany w technologii AMOLED. Przecieki podają również, że smartfon oferować może również akumulator o pojemności 4900 mAh oraz moduł Dual SIM. Całość ma cechować się wymiarami wynoszącymi 159,07×74,06×9,04 mm. 

Zobacz także: Honor V30 Pro pojawił się w DxOMark. Fani mobilnej fotografii powinni być zachwyceni!

Należy przyznać, że Honor V30 Lite może okazać się bardzo ciekawym modelem, którego akumulator może oferować bardzo dobre czasy pracy. Musimy jednak pamiętać, że omawiany smartfon będzie prawdopodobnie kolejnym modelem firmy bez usług Google na pokładzie, ale w tej kwestii może się jeszcze sporo zmienić do czasu oficjalnej premiery. 

Jak oceniacie Honora V30 Lite? Chcielibyście zobaczyć go na polskim rynku? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!