Huami prezentuje własną bieżnię. Amazfit AirRun trafia na rynek!

Huami prezentuje własną bieżnię. Amazfit AirRun trafia na rynek!

Na targach Consumer Electronic Show 2020 w Las Vegas Huami pokazało światu nie tylko Amazfit T-Rex, ale także produkt, którego nikt się nie spodziewał. Chiński producent znany jest z produkcji inteligentnych zegarków czy opasek sportowych, a teraz firma poszła o krok dalej prezentując własną bieżnię!

Huami Amazfit AirRun

Bez wątpienia nowa bieżnia jest największych w historii produktem Huami. Producent z Państwa Środka reklamuje swoją nowość jako coś co idealnie wpasuje się w każde wnętrze i bez problemu zmieści się w nawet małym mieszkaniu. Urządzenie oferuje wzrost nachylenia do nawet 7 stopni, a maksymalna prędkość wynosi 15 km/h. Tym samym parametry te powinny sprostać oczekiwaniom większości użytkowników. Co więcej Amazfit AirRun zostało wyposażone w osiem gumowych amortyzatorów mających chronić stawy, a jednocześnie zminimalizować drgania, które mogłyby być odczuwalne w całym mieszkaniu.

Huami prezentuje własną bieżnię. Amazfit AirRun trafia na rynek!

Zobacz także: Amazfit T-Rex oficjalnie zaprezentowany na targach CES 2020 w Las Vegas

Amazfit AirRun posiada składaną rączkę, a producent dodatkowo przygotował aplikację mobilną, która pozwala zarówno na sterowanie ustawieniami jak i ma być miejscem, gdzie użytkownicy tego sprzętu będą mogli wymieniać się swoimi postępami. Na tę chwilę nie wiemy kiedy urządzenie to trafi do sprzedaży. Co więcej producent z Państwa Środka nie ujawnił ceny tego sprzętu, ale przyznam szczerze, że nie spodziewałbym się debiutu nowości Huami w Europie. Najprawdopodobniej sprzęt ten będzie dostępny jedynie w samych Chinach. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości i czekać, aż producent ujawni więcej informacji na ten temat.

Amazfit HomeStudio

Dodatkowo Huami pokazało także prototyp bieżni HomeStudio z 56-calowym wyświetlaczem imitujący lustro stojące na podłodze. Ekran ten może być także wykorzystywany jako centrum multimedialne podczas ćwiczeń, ponieważ urządzenie zostało wyposażone w głośniki sygnowane logo JBL. Cel Huami był prosty – stworzyć coś co użytkownicy będą mogli wykorzystać w praktycznie każdym pomieszczeniu, a jednocześnie zadba to o ich zdrowie i kondycję. I trzeba przyznać, że produkt ten robi piorunujące wrażenie. Niemniej jednak tutaj także zagadką pozostaje to, kiedy sprzęt ten trafi do regularnej sprzedaży oraz nie poznaliśmy ceny tego urządzenia.

Co myślicei o Huami Amazfit AirRun? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!