Huawei Mate 30 Pro trafia do regularnej sprzedaży w Polsce

Huawei Mate 30
Huawei Mate 30

Tak, Mate 30 Pro był już w naszym kraju dostępny w przedsprzedaży. Wtedy jednak na zakup mogło się zdecydować jedynie 100 osób, ponieważ właśnie tyle sztuk tego urządzenia pojawiło się w Polsce. Niemniej jednak teraz smartfon ten trafia do regularnej sprzedaży na huawei.pl oraz w sklepie firmowym Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie!

Huawei Mate 30 Pro jednak w Polsce

W to wiele osób nie wierzyło i przyznam szczerze, że sam podchodziłem do tematu tego urządzenia ze sporym dystansem. Po pierwsze brak usług Google może być dla wielu użytkowników czymś co skreśli sprzęt ten już na starcie. Po drugie 100 sztuk dostępne w przedsprzedaży nie sprzedało się w mgnieniu oka, a co za tym idzie niezbyt dużo potencjalnych klientów było zainteresowanych zakupem Mate 30 Pro. Niemniej jednak polski oddział Huawei wierzy w to urządzenie i postanawia wprowadzić sprzęt ten do regularnej sprzedaży w naszym kraju.

Huawei Mate 30 Pro aparaty

Oczywiście z tej okazji przygotowano specjalną ofertę specjalną. Osoby, które zdecydują się na zakup Huawei Mate 30 Pro otrzymają całkowicie za darmo słuchawki bezprzewodowe Huawei Freebuds 3 (oferta ważna do wyczerpania zapasów). Dodatkowo każdy z klientów otrzyma dedykowaną ofertę VIP Serwis upoważniającą do jednokrotnej bezpłatnej wymiany ekranu lub plecków w autoryzowanym serwisie Huawei w ciągu sześciu miesięcy od daty zakupy, darmowej przesyłki door-to-door na naprawy gwarancyjne, osobnej infolinii oraz możliwości konsultacji z personalnym konsultantem.

Huawei Mate 30 Pro

Zobacz także: Niskobudżetowy Huawei Y6s z usługami Google zadebiutował na rynku

Mate 30 Pro został wyposażony w Kirina 990. Za zdjęcia odpowiadają cztery aparaty tylne – główny 40 Mpix, szerokokątny 40 Mpix, teleobiektyw 8 Mpix oraz oczko do wykrywania głębi między innymi w trybie portretowym. Na froncie został umiejscowiony wyświetlacz o przekątnej 6,53 cala i rozdzielczości FullHD+. Całość działa dzięki baterii o pojemności 4500 mAh wspierającej szybkie ładowanie 40 W i bezprzewodowe ładowanie 27 W. Co z ceną? Ta jest ustalona na poziomie 4299 zł. Sprzedaż rusza już dziś!

Co myślicie o Huawei Mate 30 Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!