Jabra Evolve2 85 – takie słuchawki chciałbym mieć do pracy zdalnej

Jabra Evolve2 85 - takie słuchawki chciałbym mieć do pracy zdalnej

30 marca firma Jabra zaprezentowała nową generację słuchawek z serii Evolve. Evolve2 85 – bo tak się one nazywają – są skierowane do osób pracujących potrzebujących dobrej jakości audio (również chodzi o mikrofon) i komfortu użytkowania nawet przez kilka godzin. Krótko mówiąc, omawiane dzisiaj Jabra Evolve2 85 to słuchawki przeznaczone do zadań biznesowych, z których bardzo chciałbym korzystać podczas pracy zdalnej.

Jabra Evolve2 85

Jabra Evolve2 85, w porównaniu do wielu popularnych, typowych słuchawek bezprzewodowych, ma kilka ważnych cech. Przede wszystkim w urządzeniu znajdziemy mikrofon, który wyciągamy z obudowy. Dodatkowo, proces ładowania wygląda nieco inaczej, bowiem słuchawki kładziemy na specjalnej stacji dokującej. Natomiast wbudowana bateria ma pozwolić aż na 37 godzin nieprzerwanej pracy. Czym jeszcze charakteryzuje się ten sprzęt?

Warto przeczytać: Jabra Elite 85h – recenzja świetnych i przemyślanych słuchawek nausznych

Jabra Evolve2 85 to przede wszystkim ulepszony system ANC, co zwłaszcza w pracy między innymi w Call Center powinno dać możliwość lepszego skupienia się oraz wygody wypełniania swoich obowiązków. Ponadto słuchawki mają aż 10 mikrofonów, dzięki czemu nasz głos powinien być czysty i niezwykle wyraźny. Muszę dodać, że Evolve2 85 swoją budową przypominają Jabra Elite 85h, które były bardzo wygodne i nawet wielogodzinna praca nie była męcząca. Nie można zapomnieć o tym, że nowy produkt Jabry dostał certyfikat od Microsoft Teams.

Wyżej wymienione zalety sprawiają, że słuchawki te mogą być całkiem dobrym rozwiązaniem na czas pandemii. Zapewne wielu z Was pracuje bądź uczy się z domu i zachowanie dobrej jakości audio (tego otrzymywanego, jak i wysyłanego), a także komfortu użytkowania jest na wagę złota. Dlatego też, ten sprzęt, pomimo przeznaczenia biznesowego, bardzo dobrze sprawdziłby się w domowym zaciszu. Jabra Evolve2 85 mają trafić do sprzedaży już 22 kwietnia w dwóch kolorach: beżowym i czarnym.

Co myślicie o Jabra Evolve2 85? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!