Kirin 985 może zadebiutować razem z serią Honor 30

Kirin 985 może zadebiutować razem z serią Honor 30

Do tej pory wszystkie plotki mówiły, że zarówno Honor 30 jak i Honor 30 Pro trafią na rynek z Kirinem 990 5G. Teraz jednak sytuacja się zmieniła. Bardzo możliwe, że już 15 kwietnia, bo właśnie wtedy odbędzie się konferencja chińskiego producenta, zobaczymy także zupełnie nowy procesor!

Co wiemy na temat Kirina 985?

Według nowych plotek Kirin 985 ma być sercem jednego z nowych smartfonów z serii Honor 30. I tak naprawdę jednostka ta jest jedną wielką zagadką. Wprawdzie mówi się, że procesor ten będzie wspierać największą matrycę aparatu na rynku mobilnym, a to może sprawić, że jakość zdjęć wykonywanych przy pomocy flagowców chińskiego producenta może zaskoczyć nas wszystkich. Co więcej jeśli chodzi o wydajność to Kirin 985 może okazać się słabszy niż Kirin 990. Jednocześnie oczekujemy także zintegrowanego modemu 5G, ponieważ to stało się pewnego rodzaju standardem w najmocniejszych smartfonach.

Kirin 985 może zadebiutować razem z serią Honor 30

Jeśli faktycznie Honor planuje prezentację Kirina 985 to spodziewałbym się, że jednostka ta będzie wykorzystana w modelu Honor 30. W przypadku Honora 30 Pro oraz Honora 30 Pro+, który także może trafić na rynek, najprawdopodobniej sercem będzie najmocniejsza jednostka w portfolio Huawei czyli właśnie Kirin 990 5G. W momencie, gdyby chiński producent zdecydowałby się na wykorzystanie innej jednostki w tych urządzeniach to najzwyczajniej w świecie, przynajmniej według osób potrzebujących wydajności w smartfonach, sprzęty te przegrałyby z konkurencyjnymi flagowcami już na starcie.

Zobacz także: Honor Play 4T Pro i Play 4T pojawiły się na chińskich stronach. Premiera już za kilka dni!

Co jeszcze wiemy na temat serii Honor 30? Bardzo możliwe, że wszystkie urządzenia z tej serii otrzymają wsparcie dla szybkiego ładowania o mocy 40 W. Nie powinno zabraknąć także sporej ilości RAM-u, minimum 128 GB pamięci wewnętrznej oraz świetnych aparatów. Tym razem chińskiemu producentowi udaje się utrzymać większość informacji na temat nadchodzących flagowców w tajemnicy. Wszystko stanie się jasne już 15 kwietnia!

Czekacie na premierę Honora 30, Honora 30 Pro oraz Honora 30 Pro+? Czego oczekujecie po tych urządzeniach? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!