Limitowana edycja Xbox One X nawiązująca do Cyberpunk 2077 wygląda naprawdę nieźle!

Limitowana edycja Xbox One X nawiązująca do Cyberpunk 2077 wygląda naprawdę nieźle!

Wprawdzie do premiery Cyberpunka 2077 pozostało jeszcze trochę czasu, ale CD Projekt RED robi wszystko, aby podgrzać i tak już gorącą atmosferę. Już niedługo do sprzedaży trafi specjalnie zaprojektowana edycja limitowana Xboxa One X, która nawiązuje właśnie do klimatu Cyberpunka!

Xbox One X Cyberpunk Edition

Oczywiście nowa limitowana edycja Xbox One X różni się od standardowej wersji jedynie wyglądem. Niemniej jednak osoby wyczekujące premiery Cyberpunka 2077 bez wątpienia mogą być zainteresowani zakupem tej konsoli. Obudowa urządzenia została obklejona tak, aby zachować klimat nadchodzącej produkcji CD Projekt RED. Co ciekawe niektóre elementy konsoli świecą w ciemności, nie zabrakło także diod LED oraz zmienionych przycisków. Częścią zestawu jest dodatkowo kontroler, który także ma zachować klimat Cyberpunka. I muszę przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Bez wątpienia tak wyglądający Xbox One X może cieszyć oka i wręcz rewelacyjnie wyglądać na półce obok monitora czy telewizora.

Limitowana edycja konsoli Microsoftu powinna pojawić się w sklepach już w czerwcu tego roku. Niestety cena Xbox One X Cyberpunk Edition nadal pozostaje tajemnicą. Bez wątpienia będzie drożej niż w przypadku standardowej edycji, ale o ile? Tego możemy się dowiedzieć dopiero w momencie, gdy sprzęt ten trafi na rynek. Nie wiemy także jak bardzo limitowany będzie to sprzęt, a co za tym idzie może okazać się, że z zakupem trzeba będzie się śpieszyć. Oczywiście konsola ta będzie wyposażona w 1 TB pamięci wbudowanej.

Zobacz także: Nvidia GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition oficjalnie zaprezentowany

Z jednej strony dziwi mnie to, że limitowana edycja Xboxa One X trafi na rynek w czerwcu, ponieważ premiera Cyberpunka 2077 zaplanowana jest na wrzesień tego roku. Z drugiej strony tym sposobem CD Projekt RED po raz kolejny zwróci wzrok fanów w stronę swojej nadchodzącej nowości. Sam z niecierpliwością czekam na Cyberpunka 2077 i myślę, że twórcy jeszcze niejednokrotnie nas czymś zaskoczą przed premierą tej gry. Pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia na ten temat!

Co myślicie o tak wyglądającej edycji limitowanej Xbox One X? Czekacie na premierę Cyberpunka 2077? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!