Mobilna aplikacja mBanku z aktualizacją – ulepszono widok kart płatniczych

mbank
(fot. bna.pl)

mBank nie zamierza zwalniać i dodaje kolejne nowości. Ostatnio informowałem Was o wprowadzeniu wirtualnych kart płatniczych (eKarty). Tym razem bank aktualizuje swoją aplikację mobilną, w której znacznie ulepszył zakładkę związaną z kartami płatniczymi.

mBank wprowadza do swojej aplikacji ulepszony widok kart płatniczych

mBank właśnie poinformował, że przygotował specjalną aktualizację aplikacji dla urządzeń z systemem Android i iOS, która wprowadza ulepszony widok kart płatniczych w zakładce  Finanse>Karty>Szczegóły Kart. To właśnie w tym miejscu klient będzie mógł wygodnie dodać swoją kartę do Google Pay oraz Apple Pay. Przemodelowano również samo menu, dzięki czemu zmiana limitów jest znacznie łatwiejsza, jak i spłata zadłużeń na karcie kredytowej.

Warto sprawdzić: mBank wprowadzi wirtualne karty płatnicze, tzw. eKarty

Na wzór Revolut dodano tutaj również wygodny widok danych karty, aby móc je podać na przykład podczas wykupowania jakiejś usługi. Innym dodatkiem jest także wbudowany kalkulator walut. Pozwala on na szybkie przeliczenie wartości danej waluty na inną, przy czym do wyboru jest ich aż 140. Co ważne, mBank zaznacza, że wartości podane w kalkulatorze walut mogą różnić się od tych, które będą nas obowiązywać podczas wykupowania danej waluty – muszę przyznać, że jest to całkiem dziwne.

Mobilna aplikacja mBanku z aktualizacją - ulepszono widok kart płatniczych

Według mBanku aktualizacja do nowej wersji aplikacji już została wypuszczona, jednak nadal wielu klientów jej nie dostało (w tym ja). Zapewne w ciągu kilku najbliższych dni każdy z nas powinien otrzymać to uaktualnienie.

Jak oceniacie nowości wprowadzone przez mBank? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!