Nowe OPPO A91 i OPPO A8 2020 na pierwszym plakacie

Nowe OPPO A91 i OPPO A8 2020 na pierwszym plakacie

Już 26 grudnia tego roku firma OPPO zaprezentuje światu nowe smartfony z serii Reno 3. To jednak nie jedyne z nadchodzących nowości producenta z Państwa Środka. Już niedługo powinniśmy zobaczyć także OPPO A91 oraz OPPO A8 2020!

OPPO nie zamierza zwalniać tempa

Tak naprawdę data premiery kolejnych nowości chińskiego producenta pozostaje tajemnicą. Niemniej jednak istnieje cień szansy, że smartfony te pojawią się na rynku razem z urządzeniami z serii Reno 3. Niemniej jednak nie możemy być tego pewni i tak naprawdę pewność zyskamy zapewne dopiero 26 grudnia podczas oficjalnej konferencji OPPO. Plakat, który właśnie pojawił się w sieci zdradza nam przede wszystkim wygląd nadchodzących nowości giganta z Państwa Środka.

Nowe OPPO A91 i OPPO A8 2020 na pierwszym plakacie

Zacznijmy od wyglądu. Tak naprawdę OPPO A91 oraz OPPO A8 2020 będą wyglądać praktycznie identycznie. W wyświetlaczu znajdziemy niewielkie wcięcie skrywające aparat do zdjęć typu selfie, a na pleckach zostaną umiejscowione najprawdopodobniej trzy oczka. Oczywiście nowości chińskiego producenta mają wpisywać się w trend bezramkowców, a co za tym idzie przestrzeń dookoła wyświetlacza zostanie zmniejszona do minimum. Jednocześnie ciężko nawet przewidzieć w jakiej półce cenowej będą smartfony te usytuowane.

Zobacz także: OPPO Reno3 Pro 5G i Reno3 5G zadebiutują już 26 grudnia!

Oczywiście plakat zdradza nam także część specyfikacji, ale nadal to niewiele. OPPO A91 ma otrzymać główny aparat o rozdzielczości 48 Mpix. Smartfon ten otrzyma 8 GB RAM-u oraz 128 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie także wsparcia dla szybkiego ładowania VOOC 3.0. OPPO A8 2020 otrzyma natomiast ekran o przekątnej 6,5 cala, 128 GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 4250 mAh. Nadal zagadką pozostają wykorzystane procesory, informacje o pozostałych aparatach czy nawet to na jakie rynki sprzęty te trafią. Oczywiście w samych Chinach premiera wydaje się pewna, ale dla nas dużo ciekawsza jest informacja na temat dostępności na Starym Kontynencie.

Na zdjęciu głównym znajduje się OPPO Reno Z, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o nowych smartfonach OPPO? Chcielibyście, aby pojawiły się także w Europie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!