Nowe rendery nadchodzącego zegarka OPPO pojawiły się w sieci

Nowe rendery nadchodzącego zegarka OPPO pojawiły się w sieci

Pierwsze informacje na temat nadchodzącego inteligentnego zegarka OPPO pojawiły się w sieci pod koniec stycznia tego roku. Sprzęt ten ma trafić na rynek w bliżej nieokreślonej przyszłości i teraz najprawdopodobniej poznaliśmy dokładniej jego wygląd za sprawą nowych renderów!

Tajemniczy smartwatch OPPO

Tak naprawdę na temat nowego inteligentnego zegarka producenta z Państwa Środka nie wiemy zbyt wiele. Jakiś czas temu firma opublikowała w sieci render złotej wersji smartwatcha z jasnym paskiem. Teraz OPPO pochwaliło się w serwisie Weibo grafiką prezentującą czarną wersję kolorystyczną. Tym samym możemy być wręcz pewni, że sprzęt ten trafi na rynek w różnych kolorach. Wszystko po to, aby każdy z użytkowników mógł znaleźć coś co idealnie wpasuje się w jego gusta oraz styl. Sam chiński producent chce, aby jego smartwatch był produktem premium. Na froncie urządzenia znajdziemy prostokątny ekran z zaokrąglonymi rogami oraz dość mocno zaokrąglonymi krawędziami samego wyświetlacza. Według plotek OPPO zdecyduje się na OLED, który ma oferować rewelacyjną czytelność nawet w pełnym słońcu.

Nowe rendery nadchodzącego zegarka OPPO pojawiły się w sieci

Na jednej z bocznych krawędzi znajdziemy dwa fizyczne przyciski. Wprawdzie producent z Państwa Środka nie pochwalił się do czego będą one służyć, ale najprawdopodobniej będą miały ułatwić nawigowanie po menu zegarka. Jakiś czas temu OPPO opublikowało post w serwisie Weibo mówiący, że smartwatch ten będzie w stanie mierzyć nie tylko puls, kroki, spalone kalorie czy monitorować sen, ale także dokonywać pomiaru EKG. Niestety, ale post ten został bardzo szybko usunięty, a co za tym idzie nadal nie wiemy czy chiński producent zdecyduje się na wykorzystanie ten funkcji.

Zobacz także: OPPO A31 (2020) oficjalnie zaprezentowany na indonezyjskim rynku!

Kiedy możemy spodziewać się premiery tego urządzenia? Bardzo możliwe, że smartwatch OPPO trafi na rynek razem z flagowym modelem oznaczonym jako Find X2. Smartfon ten miał zadebiutować na targach Mobile World Congress 2020 w Barcelonie, ale te zostały odwołane z powodu koronawirusa. Premiera zatem została przełożona na marzec i właśnie wtedy powinniśmy oficjalnie zobaczyć inteligentny zegarek giganta z Państwa Środka. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o tak wyglądającym inteligentnym zegarku OPPO? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!