Nowe smartfony Samsunga z serii Galaxy M mają pojawić się już w przyszłym roku

Nowe smartfony Samsunga z serii Galaxy M mają pojawić się już w przyszłym roku

Samsung kilka dni temu zaprezentował nowe smartfony z serii A – Galaxy A51 oraz Galaxy A71. Najnowsze informacje sugerują, że już wkrótce koreańczycy mogą oficjalnie pokazać dwa nowe smartfony z rodziny Galaxy M.  

Samsung Galaxy M41

Jest to ostatnie urządzenie, o którym wiemy nieco więcej. Samsung Galaxy M41 ma być zasilany przez procesor Exynos 9630, który ma zostać zaprezentowany również w 2020 roku. SoC wspierany będzie prawdopodobnie przez 6 GB pamięci RAM. Specyfikację uzupełniać ma potrójny aparat: 64 Mpx obiektyw główny ISOCELL Bright GW1 + 12 Mpx obiektyw szerokokątny + 5 Mpx czujnik głębokości.

Samsung Galaxy M31

Kolejny smartfon z serii ma zostać wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 665 składający się z czterech rdzeni Kryo 260 o taktowaniu do 2 GHz oraz czterech rdzeni Kryo 260 o taktowaniu do 1.8 GHz. Za grafikę w tym układzie odpowiada natomiast Adreno 610. Według informacji, smartfon ma oferować także 6 GB pamięci RAM oraz potrójny aparat oferujący 48 Mpx obiektyw główny + 12 Mpx obiektyw szerokokątny + 5 Mpx obiektyw odpowiedzialny za zbieranie informacji o głębi.

Zobacz także: Samsung oficjalnie zaprezentował Galaxy A51 oraz Galaxy A71!

Samsung Galaxy M21

O tym modelu mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu, więc na temat jego specyfikacji wiemy trochę więcej. Smartfon ma zostać wyposażony w procesor Exynos 9609, który składa się z czterech rdzeni Cortex-A73 o taktowaniu do 2.2 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o maksymalnej częstotliwości taktowania do 1.6 GHz. Za przetwarzanie grafiki w tym procesorze odpowiada układ Mali-G72 MP3. Taki zestaw ma być wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Za jakość zdjęć prawdopodobnie odpowiadać będzie podwójny obiektyw: 24 Mpx + 5 Mpx.

Nowe smartfony Samsunga z serii Galaxy M mają pojawić się już w przyszłym roku

Samsung Galaxy M11

Plotki sugerują, że smartfon o oznaczeniu kodowym SM-M115F to Galaxy M11. Na temat najtańszego modelu z serii nie wiemy zbyt wiele. Wszystkie informacje wskazują na to, że Galaxy M11 zostanie wyposażony jedynie w 32 GB pamięci wbudowanej. 

Na ten moment nie wiemy nic więcej na temat smartfonów z serii M, ale już w najbliższym czasie w sieci powinny pojawić się kolejne informacje na ich temat, które pokażą czy będą one mogły konkurować z budżetowcami innych producentów. 

Uważacie, że nadchodzące smartfony z serii Galaxy M zostaną dobrze przyjęte przez użytkowników? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!