Nubia Red Magic w wersji z 5G otrzymała certyfikację 3C!

Nubia Red Magic w wersji z 5G otrzymała certyfikację 3C!
Nubia Red Magic 3s

W sieci pojawia się coraz to więcej informacji na temat nowego gamingowego smartfona Nubii. Nadal wprawdzie nie wiemy czy model ten trafi na rynek jako Red Magic 4 czy też Red Magic 5 (niektórzy producenci z Chin pomijają cyfrę 4), ale urządzenie to właśnie otrzymało certyfikację 3C.

Nubia Red Magic z modemem 5G na horyzoncie

Już wcześniejsze plotki mówiły, że nadchodząca Nubia Red Magic będzie wyróżniać się na tle konkurencji. Wszystko za sprawą ekranu, który ma cechować się odświeżaniem na poziomie aż 144 Hz. Co więcej to użytkownik będzie decydował czy chce w danym momencie korzystać z 144 Hz, 60 Hz, 90 Hz czy też 120 Hz. Bez wątpienia pomysł ten wydaje się wyjątkowo ciekawy, ponieważ w grach moglibyśmy cieszyć się maksymalną częstotliwością odświeżania treści, a w normalnych użytkowaniu zmniejszyć ją, aby wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu.

Nubia Red Magic w wersji z 5G otrzymała certyfikację 3C!

Teraz sprzęt ten otrzymuje certyfikację 3C. Już wcześniej mówiono, że nowa Nubia Red Magic trafi na rynek z Qualcomm Snapdragonem 865. Teraz wiemy, że smartfon ten zostanie także wyposażony w modem pozwalający na łączność z sieciami nowej generacji. Ciężko powiedzieć czy producent z Państwa Środka zdecyduje się na zaprezentowanie dwóch wariantów swojego gamingowego urządzenia czy też model z modemem 5G będzie tym jedynym. Dodatkowo nadchodząca Nubia Red Magic ma wspierać szybkie ładowanie o mocy aż 55 W. Tym samym wystarczy chwila, aby móc znowu cieszyć się w pełni działającym smartfonem.

Zobacz także: Nubia Z20 doczekała się obniżki ceny. Smartfon z dwoma ekranami tańszy o 50 dolarów!

Pewne jest także, że sprzęt ten otrzyma trzy aparaty tylne, ale na ich temat nie poznaliśmy jakichkolwiek szczegółów. Według plotek tajemnicza Nubia Red Magic ma zadebiutować jeszcze w pierwszym kwartale 2020 roku. Czy tak się faktycznie stanie? Miejmy taką nadzieję. Smartfony dla graczy nadal są pewnego rodzaju niszą na rynku mobilnym, ale bez wątpienia znajdą się użytkownicy, którzy będą zainteresowani ich zakupem.

Na zdjęciu głównym znajduje się Nubia Red Magic 3S.

Czego oczekujecie po nowej Nubii Red Magic? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!