OnePlus 8 i 8 Pro mogą zadebiutować w tym roku szybciej niż oczekiwano

OnePlus 8 i 8 Pro mogą zadebiutować w tym roku szybciej niż oczekiwano

W sieci pojawił się już cały ogrom informacji na temat nadchodzących flagowców chińskiej firmy. OnePlus 7 oraz 7 Pro zadebiutowały w maju zeszłego roku i do tej pory wszystko praktycznie wskazywało, że podobnie sytuacja będzie wyglądać w tym roku. Według najnowszych plotek premiera może być jednak bliżej niż myśleliśmy!

Premiera już w marcu?

Według informacji opublikowanej przez Ishana Agarwala, jednej z osób znanych z przedpremierowych przecieków, konferencja firmy OnePlus, na której zobaczymy nowe smartfony ma odbyć się już pod koniec marca lub ewentualnie na początku kwietnia tego roku. Przyspieszenie premiery może okazać się strzałem w dziesiątkę, ponieważ już w lutym na rynek trafią konkurencyjne topowe urządzenia, jak na przykład Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro czy seria Galaxy S20 Samsunga. Tym samym OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro będą mogły nawiązać walkę z konkurencją wcześniej niż w poprzednich latach. To bez wątpienia może przełożyć się na wzrost sprzedaży obu urządzeń.

Nadal ogromną zagadką pozostaje temat OnePlus 8 Lite. O urządzeniu tym słyszeliśmy kilkukrotnie i bez wątpienia wejście chińskiego producenta w rynek średniaków mogłoby być świetnym pomysłem. Niemniej jednak nadal nie możemy być w stu procentach pewni tego, że sprzęt ten faktycznie powstanie i czy trafi na rynek razem z nadchodzącymi flagowcami. Oczywiście po OnePlus 8 i 8 Pro możemy oczekiwać sporo. Połączenie Qualcomm Snapdragona 865, ekranu QHD+ lub FullHD+ o odświeżaniu 120 Hz, sporej ilości RAM-u czy szybkiego ładowania może sprawić, że sprzęt ten podbije serca wielu fanów marki.

Zobacz także: Wzmianka o OnePlus 8 i 8 Pro pojawiła się na jednej ze stron Amazonu. Premiera już niedługo?

W sieci pojawia się także coraz to więcej plotek na temat wsparcia dla bezprzewodowego ładowania oraz o certyfikacie wodoodporności IP68. Jeśli plotki te okażą się prawdą to OnePlus 8 i 8 Pro mogą być urządzeniami praktycznie kompletnymi. Oczywiście sukces sprzedażowy zależy także od ceny, ale myślę, że możemy być wręcz pewni tego, że tanio nie będzie. Pozostaje nam czekać na oficjalne informacje o dacie premiery!

Czego oczekujecie po OnePlus 8 i 8 Pro? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!