OPPO A52 i A92 certyfikowane przez Google

OPPO A52 i A92 certyfikowane przez Google

Ostatnie tygodnie pokazały, że OPPO pracuje nad wieloma nowymi modelami, które w większości mogą okazać się całkiem ciekawymi smartfonami. Tymczasem do sieci trafiły informacje na temat nowych średniaków tej marki, a dokładnie modelu OPPO A52 i OPPO A92. Oto, co o nich wiemy. 

OPPO A52 i OPPO A92 – część specyfikacji technicznej

Warto w tym miejscu wspomnieć, że OPPO A52 będzie następcą modelu A5 2020, natomiast OPPO A92 zastąpi A9 2020. Oba smartfony pojawiły się na stronie Google, dzięki czemu poznaliśmy kilka ważnych elementów z ich specyfikacji technicznej. A52 i A92 zostaną prawdopodobnie wyposażone w wyświetlacze o rozdzielczości Full HD+ (2400×1080 pikseli) i proporcjach 20:9. 

OPPO A52 i A92 certyfikowane przez Google

Identyczny będzie też współczynnik zagęszczenia pikseli, który wynosić ma 480 DPI, co sugeruje, że smartfony będą miały matryce o tej samej przekątnej. Co ciekawe, serce obu modeli się nie zmieni, co oznacza, że będzie nim Qualcomm Snapdragon 665, który składa się z ośmiu rdzeni Kryo 260 o maksymalnej częstotliwości taktowania na poziomie 2 GHz oraz układu graficznego Adreno 610. SoC wspierany będzie przez 6 GB pamięci RAM w OPPO A52 oraz 8 GB pamięci RAM w OPPO A92. 

Zobacz także: OPPO już jutro wprowadzi do sprzedaży w naszym kraju nowy model z serii Reno3!

Urządzenia po wyjęciu z pudełka będą także najprawdopodobniej pracować pod kontrolą systemu Android 10 z nakładką ColorOS 7. Na ten moment nie wiemy nic więcej na temat tych modeli, ale możemy spodziewać się typowej, średniopółkowej specyfikacji technicznej. 

OPPO A52 i A92 certyfikowane przez Google

Cena tych modeli również pozostaje tajemnicą, ale jeśli smartfony zostaną wycenione podobnie do swoich poprzedników, to mogą okazać się niezłymi konkurentami dla innych chińskich marek. 

Czekacie na debiut kolejnych przedstawicieli serii A od OPPO? Dajcie znać w komentarzach! 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!