OPPO Find X2 zadebiutuje w pierwszym kwartale 2020 roku

oppo find x (5)

OPPO Find X został zaprezentowany światu 19 czerwca 2018 roku. Wtedy też smartfon ten wzbudził naprawdę sporo emocji. Praktycznie całkowicie bezramkowy wyświetlacz czy wysuwany moduł aparatów zarówno przednich jak i tylnych były czymś co w 2018 roku zdecydowanie przyciągało wzrok. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo na rynek trafi następca tego urządzenia!

OPPO Find X2 trafi jednak na rynek?

Tak naprawdę plotek na temat następcy OPPO Find X widzieliśmy już ogrom. Smartfon ten miał zadebiutować w tym roku jako coś naprawdę przełomowego, ale jak zapewne doskonale wiecie tak się nie stało. Producent z Państwa Środka skupił się tak naprawdę na telefonach z serii Reno, wśród których znajdziemy zarówno flagowce jak i średniaki. Co zatem z OPPO Find X2? Teraz głos w sprawie zabrało samo OPPO.

Według chińskiej firmy wyczekiwany przez wielu fanów smartfon trafi na rynek w pierwszym kwartale 2020 roku. Konkretna data nie została wprawdzie ujawniona, ale informacja o tym, że sprzęt ten faktycznie powstanie i trafi na rynek może wzbudzić sporo emocji. Czym będzie się wyróżniać OPPO Find X2? Za wydajność w tym sprzęcie odpowiedzialny będzie niedawno zaprezentowany Qualcomm Snapdragon 865. Tym samym bardzo możliwe, że smartfon ten pojawi się także w wariancie pozwalającym na łączność z sieciami nowej generacji. Producent z Państwa Środka ujawnił także ze zamierza postawić na świetny wyświetlacz. Poprawie ma ulec odwzorowanie kolorów, a także ekran ma cechować się większym odświeżaniem oraz rozdzielczością 4K.

Zobacz także: Znamy wygląd i część specyfikacji OPPO Reno3 oraz Reno3 Pro

Kolejną kwestią, na której chce się skupić chiński gigant są aparaty. OPPO jest świadome tego, że w dzisiejszych czasach użytkownicy chcą jak najlepszej jakości zdjęć i to zarówno w dobrych jak i złych warunkach oświetleniowych. I tutaj OPPO Find X2 ma nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Czy tak się stanie w rzeczywistości? Tego dowiemy się dopiero w pierwszym kwartale 2020 roku!

Na zdjęciu głównym znajduje się OPPO Find X, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie smartfonach OPPO? Czego oczekujecie po modelu Find X2? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!