OPPO Reno Ace 2 ma trafić na rynek już w kwietniu. Co wiemy na temat tego urządzenia?

OPPO Reno Ace 2 ma trafić na rynek już w kwietniu. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Kolejny smartfon z serii OPPO Reno ma już niedługo trafić na rynek. Wprawdzie pierwsze plotki na temat Reno Ace 2 pojawiały się już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz głos w tej sprawia zabrał sam wicedyrektor chińskiej firmy. Czy jest na co czekać?

OPPO Reno Ace 2 ma nawiązać walkę z flagowcami konkurencji

Brian Shen, pełniący rolę wicedyrektora firmy OPPO, opublikował post w serwisie Weibo, w którym przyznał, że model oznaczony jako Reno Ace 2 trafi na rynek już w kwietniu tego roku. Niestety, ale konkretna data premiery nadal nie została ujawniona. Co więcej chiński producent nie ujawnił jakichkolwiek informacji na temat specyfikacji czy wyglądu tego urządzenia, a co za tym idzie musimy opierać się na plotkach i przeciekach. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się zdjęcie, które rzekomo miało przedstawiać plecki OPPO Reno Ace 2. Jeśli fotografia ta faktycznie jest prawdziwa to smartfon ten otrzyma okrągły moduł aparatu z czterema oczkami. Niestety na szczegóły na ich temat musimy jeszcze poczekać.

Pamiętacie jeszcze OPPO Reno Ace? Smartfon ten zadebiutował w październiku zeszłego roku z Qualcomm Snapdragonem 855+. Tym samym możemy być wręcz pewni, że druga generacja tego urządzenia otrzyma najmocniejszy procesor mobilny w androidowym świecie czyli Snapdragona 865. Tym samym Reno Ace 2 powinien wspierać także łączność z sieciami 5G. Dodatkowo nie zabraknie także RAM-u LPDDR5 czy pamięci UFS 3.0. Tym samym nadchodząca nowość chińskiego producenta powinna móc nawiązać realną walkę z topowymi sprzętami konkurencji.

Zobacz także: Recenzja OPPO Reno2 — trytoński król designu z płetwą

OPPO Reno Ace 2 będzie wspierać także szybkie ładowanie przewodowe oraz bezprzewodowe. Nie wiemy czy tym razem producent z Państwa Środka zdecyduje się na wprowadzenie swojej nowości na rynek globalny. Pierwsza generacja Reno Ace nadal dostępna jest jedynie na rynku chińskim i bardzo możliwe, że sytuacja powtórzy się także z nadchodzącą nowością. Niemniej jednak liczę na to, że OPPO czymś jeszcze nas zaskoczy!

Na zdjęciu głównym znajduje się OPPO Reno Ace pierwszej generacji.

Czego oczekujecie po OPPO Reno Ace 2? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!