OPPO Reno3 Pro trafia do regularnej sprzedaży!

OPPO Reno3 Pro

Właśnie dziś, 20 kwietnia, kończy się przedsprzedaż przedstawiciela mid-end’owej półki cenowej od chińskiego producenta OPPO. Mowa tu o OPPO Reno3 Pro, który wydaje się być naprawdę bardzo ciekawą propozycją. Od teraz możemy kupić go już w oficjalnej sprzedaży w różnych sklepach.

Producent chwali się w nim przede wszystkim aparatami

OPPO Reno3 Pro wyposażony jest w poczwórny aparat, z czego główny obiektyw jest zdolny do robienia zdjęć w rozdzielczości 48 Mpix (f/1.7). Oprócz niego znalazł się tam obiektyw szerokokątny o rozdzielczości 8 Mpix (f/2.2), teleobiektyw o rozdzielczości 13 Mpix (f/2.4) oraz 2-megapikselowy obiektyw monochromatyczny (f/2.0). Zastosowano tutaj Ultrastabilizację 2.0 opartą o optyczną oraz elektroniczną stabilizację obrazu. Z ciekawszych funkcji warto wspomnieć o 5-krotnym zoomie hybrydowym oraz 20-krotnym cyfrowym, a także o możliwości robieniu zdjęć o rozdzielczości aż 108 Mpix. Producent w tym celu wykorzystał specjalny algorytm, który łączy ze sobą zdjęcia wykonane różnymi obiektywami. Już niedługo urządzenie to trafi w moje ręce i z pewnością sprawdzę to.

OPPO Reno3 Pro

W niewielkiej dziurce w wyświetlaczu umieszczono 32-megapikselowy aparat do selfie (f/2.4). Myślę, że zdjęcia nim wykonane będą szczegółowe i z pewnością będziemy mogli się nimi pochwalić na swoich portalach społecznościowych.

To jednak nie oznacza, że OPPO Reno3 Pro zawodzi pod pozostałymi względami!

Na pokładzie mamy tutaj jednostkę Snapdragon 765G wraz z aż 12 GB pamięci operacyjnej. To powinno zapewnić wystarczającą wydajność większości użytkowników. Z pewnością nie będzie dla niego wielkim wyzwaniem wielozadaniowość dzięki pokaźnej ilości RAM-u. Oprócz tego, producent przeznacza tutaj na dane użytkownika 256 GB wbudowanej pamięci. Treści wyświetlane są na ekranie AMOLED o rozdzielczości FullHD+ przy proporcjach 20:9. Częstotliwość odświeżania wynosi 90 Hz, co ma zapewnić płynność wyświetlanych treści. Co więcej, znajdziemy tu wsparcie dla HDR10+, a więc oglądanie różnych filmów będzie tutaj czystą przyjemnością.

OPPO Reno3 Pro

Za zasilanie odpowiada tu bateria o pojemności 4025 mAh, którą szybko naładujemy dzięki technologii VOOC 4.0. To pozwala przy użyciu 30-watowej ładowarki uzupełnić brakującą energię do pełna w niespełna godzinę.

OPPO Reno3 Pro

Tak jak wspomniałem, od dzisiaj jest on dostępny w regularnej sprzedaży u operatorów oraz w wielu sklepach, m. in. w sklepie x-kom.pl. Jego cena wynosi 2599 zł, tak więc z pewnością nie jest to tani sprzęt, choć wygląda obiecująco, o czym za niedługo będę miał okazję sam się przekonać.

Co sądzicie o OPPO Reno3 Pro? Mi osobiście bardzo się on podoba, a Wam?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!