OPPO zainicjowało wsparcie dla podopiecznych świetlic środowiskowych w całej Polsce

oppo wsparcie dla świetlic

W ramach zainicjowanej przez OPPO akcji, prawie 190 podopiecznych z 24 świetlic środowiskowych będących pod opieką Fundacji Polki Mogą Wszystko, otrzyma wsparcie w postaci dóbr elektronicznych. O co dokładnie chodzi?

OPPO wspiera w czasach epidemii!

Akcja powstała przy zaangażowaniu Operatora sieci Plus, Fundacji Polsat i serwisów technologicznych WP.PL. Wspólnie w jej ramach, do opiekunów z ponad dwudziestu świetlic środowiskowych w całej Polsce zostały dostarczone bardzo potrzebne przesyłki, zawierające smartfony OPPO (model OPPO A31) oraz dostarczone przez Operatora sieci Plus karty z pakietami bezpłatnych rozmów, SMS-ów i internetu.

Zobacz też: OPPO A31 trafił do sprzedaży w Polsce!

OPPO zainicjowało wsparcie dla podopiecznych świetlic środowiskowych w całej Polsce

Świetlice środowiskowe, zazwyczaj działając na zasadzie wolontariatu, współpracują z dziećmi i ich rodzinami, będącymi w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej czy społecznej. Realizują stałą opiekę, współpracują ze szkołami, kuratorami rodzinnymi i innymi instytucjami. Urządzenia przekazane w ramach akcji będą użyczane dzieciom przez ich wychowawców.

Opiekunowie są w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi służąc im pomocą w nauce, organizując zajęcia rozwojowe i rekreacyjne, ale niejednokrotnie po prostu oferując swój czas i możliwość rozmowy. Trwająca kwarantanna bardzo to utrudniła, dlatego pomoc którą udało nam się zorganizować przy wsparciu partnerów i mediów, jest niezmiernie ważna

powiedziała Joanna Luberadzka-Gruca, Dyrektor Fundacji Polki Mogą Wszystko

Do naszej redakcji również niedługo powinno trafić coś od OPPO. Domyślacie się co to może być?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!