Oto Huawei Watch GT 2e – nowy zegarek, którego przedsprzedaż właśnie rusza!

Huawei Watch GT 2e

Nowy smartwatch chińskiego producenta tak naprawdę dziś trafił na rynek, a w naszym kraju już rusza jego przedsprzedaż. Oczywiście, jak przystało na polskiego dystrybutora urządzeń Huawei, przygotowano naprawdę ciekawą ofertę dla wszystkich tych, którzy już teraz zdecydują się na zakup.

Huawei Watch GT 2e

Przedsprzedaż nowego zegarka Huawei rozpoczyna się już dziś i potrwa do 12 kwietnia tego roku. Model oznaczony jako Watch GT 2e dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym oraz zielonym. Regularna cena tego sprzętu została ustalona na poziomie 699 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup już w przedsprzedaży mogą liczyć jednak na ciekawe gratisy. Wraz z zegarkiem otrzymamy w zestawie inteligentną wagę Huawei AH100 oraz bezprzewodowe słuchawki Huawei AM61. Tym samym otrzymujemy zestaw, który bez wątpienia może każdemu z nas zadbać o formę. Przedsprzedaż już ruszyła w sklepach: x-kom, ABFoto, Empik, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV EURO AGD oraz w internetowym sklepie Huawei.

Huawei Watch GT 2e przedsprzedaz

Czym jest Watch GT 2e? Bez wątpienia jest to zegarek przeznaczony dla osób, które na co dzień chcą monitorować swoją aktywność. Smartwatch ten został wyposażony w wyświetlacz AMOLED o średni 1,39 cala. Sama koperta ma natomiast 46 mm średnicy. Huawei zadbał o to, aby ekran automatycznie dostosowywał się do zewnętrznych warunków tak, aby w każdym momencie informacje wyświetlane na tarczy były w pełni czytelne. Watch GT 2e łączy się ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji Huawei Zdrowie. Całość działa pod kontrolą procesora Kirin A1. Połączenie tej jednostki z Bluetooth 5.1 sprawia, że zegarek jest w stanie pracować na jednym ładowaniu przez nawet 2 tygodnie, a przy włączonym GPS przez nawet 30 godzin.

Huawei Watch GT 2e front

Huawei Watch GT 2e posiada także wbudowaną pamięć, która pomieści do 500 utworów muzycznych. Słuchawki Bluetooth możemy następnie podłączyć bezpośrednio do zegarka i cieszyć się ulubioną muzyką bez konieczności posiadania przy sobie telefonu. Do dyspozycji użytkowników jest także aż 100 trybów sportowych. 15 z nich wgrane jest do pamięci zegarka, a pozostałe 85 dostępnych jest w aplikacji Huawei Zdrowie. Oczywiście nie zabrakło mierzenia przebytego dystansu, spalonych kalorii, kroków czy powiadomień z telefonu. Zegarek spełnia także standard 5 ATM. Technologia TruSeen 3.5 dba o nasz sen, a technologia TruRelax pomaga kontrolować poziom stresu oraz proponuje ćwiczenia oddechowe pozwalające się zrelaksować.

Co myślicie o Huawei Watch GT 2e? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!