Oto nowe, wydajniejsze odsłony Acer Predator Triton 500 oraz Nitro 5

Acer Predator Triton 500

Acer w swojej ofercie posiada laptopy dedykowane dla graczy takie jak chociażby Predator Triton 500 czy też Nitro 5. Już za niedługo w sprzedaży ukażą się odświeżone wersje tych sprzętów, które zapewnią jeszcze większą wydajność dzięki nowej serii procesorów oraz ulepszonym kartom graficznym!

Acer Predator Triton 500

To jedne z najbardziej docenianych laptopów dla graczy. Już pod koniec drugiego kwartału tego roku ukaże się on w sprzedaży z nowymi procesorami Intel Core z rodziny Comet Lake-H. Współtowarzyszyć będą im karty graficzne NVIDIA RTX 2070 SUPER oraz RTX 2080 SUPER. To zapewni graczom jeszcze większą wydajność, co przełoży się bezpośrednio na jeszcze lepsze wrażenia z grania.

Acer Predator Triton 500

To nie wszystko, ekranowi z matrycą IPS o odświeżaniu na poziomie 300 Hz oraz czasem reakcji 3 ms towarzyszą bardzo małe ramki. To w towarzystwie technologii NVIDIA G-SYNC oraz pokryciu palety barw sRGB na poziomie 100% sprawi, że gracze będą jeszcze bardziej zachwyceni jakością rozgrywki na tym sprzęcie.

Acer Predator Triton 500

Kolejnymi zmianami są nowa karta sieciowa, z obsługą standardu WiFi 6, oraz przeprojektowany układ chłodzenia, którego wydajność, według producenta, ma być większa nawet o 33%. Jak już wspomniałem, w sklepach pojawi się na przełomie drugiego i trzeciego kwartału. Wersja z grafiką RTX 2070 SUPER kosztować będzie w podstawowej wersji 9499 zł, zaś jeśli zdecydujemy się na RTX 2080 SUPER, musimy się wtedy szykować na cenę minimum 11499 zł.

Acer Nitro 5

Odświeżono także nieco uboższy model Nitro 5. Za wydajność odpowiadać będzie w nim procesor Intel Core i7 z serii Comet Lake-H wraz z kartami graficznymi GTX 1650, GTX 1650 Ti bądź RTX 2060. Producent przewiduje tutaj ewentualną rozbudowę dzięki dwom slotom M.2, zatoce na dysk twardy 2.5 cala czy też 2 gniazda na pamięć operacyjną – maksymalnie do 32 GB.

Acer Nitro 5

Acer Nitro 5 wyposażony jest w ekran o częstotliwości odświeżania 120 lub 144 Hz, a czas reakcji wynosi 3 ms. Producent chwali się też palety kolorów NTSC wynoszącym 72%. Przebudowano też układ chłodzenia, który jest efektywniejszy na papierze o 25%.

Acer Nitro 5

Ten laptop z kolei na sklepowych półkach zagości już w czerwcu, a jego cena zaczynać się będzie od 4499 zł.

Czekacie na ich sklepowy debiut? Co sądzicie o takich konfiguracjach?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!