Pixel 4a pojawił się na pierwszych renderach!

Pixel 4a pojawił się na pierwszych renderach!

Chyba nie jestem jedyną osobą, która uważa, że Pixel 4 nie jest najładniejszym smartfonem dostępnym na rynku. Jak zapewne wiecie, Google  w przypadku serii Pixel 3 postanowił także wprowadzić do sprzedaży model 3a, który należy do średniej półki. Najnowsze informacje sugerują, że Google pracuje nad modelem Pixel 4a!

Tak będzie wyglądać Pixel 4a?

Pixel 4 jest smartfonem, który moim zdaniem wizualnie nie wpasowuje się zbyt dobrze w dzisiejsze standardy, a wszystko przez to, że posiada on gigantyczną górną ramkę, która wizualnie wygląda po prostu źle. Jeśli znany leakster oraz serwis 91mobiles się nie myli, to Pixel 4a będzie zdecydowanie ładniejszy od swojego starszego brata. Na renderze możemy zauważyć duży wyświetlacz z otworem na kamerkę do selfie. Pixel 4 w górnej ramce posiada zaawansowany skaner twarzy oraz radar Soli, który odpowiedzialny jest za wykrywanie gestów. Oznacza to, że wspomniane rozwiązanie nie zostaną umieszczone w średnio półkowym modelu 4a. 

Tylny panel skrywa przede wszystkim zdecydowanie mniejszy kwadratowy moduł z jednym obiektywem, diodę doświetlająca LED oraz logo producenta. Co ciekawe, czytnik linii papilarnych zostanie również ulokowany na tylnym panelu, co może oznaczać, że smartfon otrzyma wyświetlacz wykonany w technologii IPS. Na wyposażeniu znajdzie się również 3.5 mm jack audio. Całość ma charakteryzować się wymiarami 144,2×69,5×8,2 mm. 

Zobacz także: 

Pixel 4a prawdopodobnie dostępny będzie w czarnej, białej oraz pomarańczowej wersji kolorystycznej. Na temat specyfikacji technicznej tak naprawdę nie wiemy nic, ale może spodziewać się ekranu o rozdzielczości Full HD+, procesora Qualcomm Snapdragon 730/765 oraz przynajmniej 4 GB pamięci RAM. Cena nadchodzącego modelu nie jest jeszcze znana, ale dotychczasowa polityka Google pozwala nam przypuszczać, że tanio nie będzie. Oficjalnej premiery możemy spodziewać się w pierwszy  kwartale 2020 roku.

 

Podoba Wam się nadchodzący Pixel? Dajcie znać w komentarzach!  

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!