Strona główna Producenci Huawei Pojawiły się rendery nowego tableta Huawei

Pojawiły się rendery nowego tableta Huawei

-

Niedawno miała miejsce premiera Huawei MatePad Pro, który jest sprzętem dla tych nieco bardziej wymagających. Zapewnia on nienaganną wydajność, a przy tym dobrze wygląda oraz ma możliwość podłączenia dedykowanej klawiatury. Co jednak z tymi, którzy poszukują czegoś mniej kosztownego? Już niedługo na rynku powinna pojawić się interesująca propozycja – Huawei MatePad T.

Nowy, 8-calowy tablet Huawei na horyzoncie!

Znany tzw. leakster, Evan Blass, opublikował w sieci rendery nadchodzącego tableta od chińskiego giganta, Huawei. Będzie to w miarę budżetowa propozycja, która zostanie wyposażona w 8-calowy. Niestety, będzie on otoczony dość sporymi ramkami, co nie wygląda najlepiej, ale w tej klasie urządzeń nie ma co spodziewać się też nie wiadomo czego. Na obrazku też możemy dostrzec pojedynczy aparat na pleckach, który będzie umieszczony na małej wysepce.

Huawei MatePad T

Zobacz również: Huawei przygotował ofertę specjalną dla osób zainteresowanych zakupem MatePad Pro!

Niestety, nie wiadomo zbyt wiele na jego temat, właściwie to nic poza tym, że przeszedł już certyfikację Wi-Fi Alliance. Dzięki tej informacji wiemy, iż obsługiwać będzie dwuzakresowe Wi-Fi oraz na start otrzyma nakładkę EMUI 10. Tak naprawdę to wszystko. Czego możemy się spodziewać w środku? Obawiam się, że, niestety, za jego wydajność odpowiadać będzie procesor Kirin 710/710F, czyli nieco leciwa i już mało wydajna jednostka. Obstawiam, że będzie on w towarzystwie 4 GB pamięci operacyjnej, a jego cena raczej nie powinna przekraczać 1000 zł, przynajmniej w podstawowej wersji. Jestem ciekaw tego, jak będzie wyglądała obsługa takich akcesoriów jak rysik czy klawiatura. Jak myślicie, możemy się tego spodziewać? No i też najważniejsze pytanie, kiedy premiera?

Uważacie, że tablety są wciąż potrzebnymi urządzeniami czy jednak producenci
powinni już dać im w spokoju umrzeć?

ŹródłoGSMArena

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej