Poznaliśmy tytuły gier dostępny w lutym w PlayStation Plus!

playstation plus

Tym razem Sony wyjątkowo się postarało i przygotowało nie trzy, a tak naprawdę aż pięć gier w PlayStation Plus. Produkcje te będziemy mogli pobrać od 4 lutego 2020 roku całkowicie za darmo. Warunkiem jest oczywiście posiadanie wykupionego abonamentu PS Plus, ale to staje się standardem dla praktycznie wszystkich graczy posiadających konsolę. Co tym razem przygotowało dla nas Sony?

The Sims 4

Zacznijmy od gry, której chyba nie muszę nikomu przedstawiać. The Sims 4 to najnowsza gra z serii, w której wcielamy się w rolę pojedynczego Sima lub też całej rodziny. I to tylko od nas zależy jak pokierujemy losami bohaterów. Budowa domu, znalezienie pracy, stworzenie rodziny czy szkolenie najpotrzebniejszych umiejętności to coś co kochacie? Jeśli tak to bez wątpienia The Sims 4 skradną wasze serca na długie godziny!

BioShock: The Collection

Sony po raz kolejny stawia na trylogię. Od 4 lutego tego roku będziemy mogli w PlayStation Plus pobrać całą kolekcję gry BioShock. Tym samym tak naprawdę otrzymujemy nie jeden tytuł, a aż trzy oraz dodatkowo dodatki. W zestawie znajdziemy BioShock z 2007 roku, BioShock 2 z 2010 roku oraz BioShock Infinite z 2013 roku. BioShock to naprawdę świetny FPS stworzony przez studia 2K Boston oraz 2K Australia, w który polecam z całego serca zagrać.

Poznaliśmy tytuły gier dostępny w lutym w PlayStation Plus!

Zobacz także: Sony ujawnia listę gier na PlayStation 4, na które warto czekać

Firewall: Zero Hour

W lutym tego roku Sony po raz pierwszy postawiło na grę przeznaczoną dla posiadaczy zarówno PlayStation Plus jak i okularów wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. I chociaż sam nie posiadam PS VR to myślę, że osoby, które posiadają je w swojej kolejki chętnie sprawdzą jak prezentuje się ta strzelanka. Według opinii użytkowników w wirtualnym świecie Firewall: Zero Hour można się zagubić na wiele godzin!

Co myślicie o ofercie PlayStation Plus przygotowanej na luty? Która z gier najbardziej przypada wam do gustu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!