PROMOCJA: zgarnij 3 miesiące Todoist Premium za darmo!

todoist
Todoist

Todoist to jedna z tych aplikacji, którą określiłbym jako must-have. Korzystam z niej bardzo długo – myślę, że około 3 lata. Niestety, jakiś czas temu musiałem się z nią rozstać, bowiem skończyło mi się konto premium, a póki co przedłużenie subskrypcji nie wchodziło w grę. Na szczęście twórcy przygotowali promocję, dzięki której każdy z nas może uzyskać aż 3 miesiące darmowego konta premium w Todoist!

Todoist należy do najpopularniejszych aplikacji służących do planowania dnia. Cenię sobie ją za prostotę, dostępność na wielu platformach (również na Linuxie, ale nieoficjalnie) oraz współpracę z innymi aplikacjami. Otóż zadania z Todoist mogą synchronizować się z kalendarzem, a ten synchronizuje się z Event Flow – widżetem wyświetlającym wydarzenia na ekranie głównym mojego smartfona.

Warto przeczytać: ROOTgear: Xiaomi Mi Mix 2S Cichego

Z Todoist korzystałem kilka lat, ale niestety musiałem się z nią rozstać. Powodem tego był fakt, że skończyła mi się subskrypcja premium i nie było mowy o jej przedłużeniu. Do tej pory udawało mi się ją przedłużać w sposób darmowy, między innymi kodami bonusowymi oraz instalacją aplikacji na przeróżnych urządzeniach (użytkownicy smartfonów Huawei niegdyś dostawali darmową “premkę”), a w zasadzie na moim prywatnym Huawei P9.

Todoist premium za darmo i to na 3 miesiące!

Na szczęście autorzy usługi udostępnili kod bonusowy, który przedłuża okres premium. Aby z niego skorzystać należy wejść na stronę www.todoist.com, zalogować się na swoje konto, przejść na www.todoist.com/redeem i wpisać kod: startfresh2020. Po naciśnięciu ULEPSZ DO PREMIUM powinniśmy zobaczyć komunikat potwierdzający wykorzystanie kodu. Takim właśnie sposobem otrzymujemy szansę na dokładne przetestowanie tejże usługi i sprawdzenie czy faktycznie będziemy z niej korzystać.

PROMOCJA: zgarnij 3 miesiące Todoist Premium za darmo!

Jednak ciągle tak mówię o tym premium, a nie wyjaśniłem co ono takiego daje. Przede wszystkim rozszerzają się możliwości powiadomień, bowiem dzięki premium możemy dostawać je o wybranej godzinie lub nawet w danej lokalizacji. Ponadto otrzymujemy szereg ułatwień w kwestii personalizacji i synchronizacji.

Korzystacie z Todoist? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!