Razer prezentuje słuchawki dla prawdziwych fanów Pokemon!

Razer prezentuje słuchawki dla prawdziwych fanów Pokemon!

Firma Razer wprowadza na rynek niecodziennie wyglądające słuchawki. Bez wątpienia etui w kształcie Poke Ball oraz żółte dokanałówki bezprzewodowe momentalnie kojarzą się z serią Pokemon oraz Pikachu. I właśnie taki był zamysł amerykańskiego producenta!

Nowe słuchawki Razer wyglądają naprawdę fenomalnie!

Projekt słuchawek został pokazany światu przez amerykańskiego producenta w chińskim serwisie Weibo. Dokanałówki te będą, przynajmniej na tę chwilę, sprzedawane jedynie w samych Chinach. Co ciekawe Razer stworzyło swój sprzęt na licencji The Pokemon Company, a co za tym idzie możemy mówić o produkcie dla prawdziwych fanów serii. Oczywiście nie jest to nowy model słuchawek. Tak naprawdę to Razer Hammerhead True Wireless Earbuds, które zostały odpowiednio przemalowane oraz zostało całkowicie zmienione etui pełniące także rolę banku energii.

Razer prezentuje słuchawki dla prawdziwych fanów Pokemon!

Same dokanałówki zostały wyposażone w 13 mm przetworniki. Nie zabrakło także certyfikatu wodoodporności IPX4 oraz redukcji szumów. Nie jest to jednak ANC (aktywna redukcja szumów), a technologia, która ma poprawić jakość rozmów. Nowe słuchawki Razer na jednym ładowaniu są w stanie pracować przez około trzy godziny. I tak naprawdę jest to standardowy wynik dla tego typu sprzętów. Przyznam szczerze, że na mnie największe wrażenie robi jednak Poke Ball będący ładowarką. Został on wyposażony w ogniwo pozwalające nawet pięciokrotnie naładować same słuchawki.

Razer prezentuje słuchawki dla prawdziwych fanów Pokemon!

Zobacz także: Ulepszone Redmi AirDots S oficjalnie zaprezentowane. Co się zmieniło w porównaniu do poprzedniej generacji?

Mam jednak wrażenie, że w przypadku nowych dokanałówek TWS Razer nie do końca chodzi o jakość dźwięku czy specyfikację. To fanowski gadżet wyglądający naprawdę ciekawie i bez wątpienia przyciągający wzrok. Sprzęt ten trafi do sprzedaży w Państwie Środka już jutro czyli 16 kwietnia. Cena słuchawek została ustalona na poziomie 849 juanów czyli około 500 zł. Miejmy nadzieję, że akcesorium to pojawi się także w przyszłości w sklepach oferujących wysyłkę do Polski!

Co myślicie o nowych słuchawkach Razer? Chcielibyście by wersja nawiązująca do Pokemon trafiła także do Europy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!