Realme X50 5G Youth Edition oficjalnie zapowiedziany przez producenta

Realme X50 5G Youth Edition oficjalnie zapowiedziany przez producenta

Realme już jakiś czas temu zapowiedziało, że premiera modelu oznaczonego jako X50 5G odbędzie się 7 stycznia tego roku. Do tej pory nic nie wskazywało na to, że tego samego dnia zobaczymy jeszcze jedno urządzenie. Producent z Państwa Środka zapowiedział premierę tańszej wersji nadchodzącej nowości!

Realme X50 5G Youth Edition

Tym razem chiński producent jest wyjątkowo oszczędny w ujawnianiu nowych informacji na temat nadchodzących urządzeń. Oczywiście wiemy, że Realme X50 5G otrzyma ekran o przekątnej 6,67 cala i rozdzielczości FullHD+. Smartfon ten będzie pracować pod kontrolą Qualcomm Snapdragona 765G. Jednostka ta będzie wspierana przez 8 GB RAM-u, a na pliki użytkownika będzie przeznaczone 256 GB pamięci wewnętrznej. Wprawdzie nowość giganta z Państwa Środka ma wyróżniać się aparatami, ale bez wątpienia nie będzie to topowy smartfon mający nawiązać walkę z flagowcami konkurencji.

Realme X50 5G Youth Edition oficjalnie zapowiedziany przez producenta

Czym zatem może być Realme X50 5G Youth Edition? Ciężko powiedzieć. Obecność 5G w nazwie w oczywisty sposób zdradza nam, że sprzęt ten otrzyma procesor z modemem nowej generacji. Jeśli chodzi o średniopółkowe jednostki to musi to być Qualcomm Snapdragon 765 lub 765G, a co za tym idzie możemy spodziewać się, że będzie to właśnie Snapdragon 765, który jest nieznacznie słabszy od Snapdragona 765G mającego znaleźć się w standardowej wersji Realme X50 5G. Co więcej smartfon ten może otrzymać także słabsze aparaty oraz mniejszy wyświetlacz.

Zobacz także: Znamy wygląd, specyfikację oraz datę premiery Realme 5i!

Niemniej jednak pełna specyfikacja nadchodzącej nowości producenta z Państwa Środka pozostaje wielką niewiadomą. Bez wątpienia wszystko stanie się jasne już 7 grudnia podczas oficjalnej premiery, ale do tego czasu musimy uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości. Przyznam szczerze, że liczę także na to, że Realme pokusi się o wprowadzenie swoich nowości także na rynki Starego Kontynentu. Czekamy z niecierpliwością!

Na zdjęciu głównym znajduje się Realme X50 5G.

Co myślicie o smartfonach Realme? Czekacie na nowe modele telefonów chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!