Recenzja Garmin Dash Cam 56 – obejrzyj wideo i weź udział w konkursie!

Garmin Dash Cam 56

Na naszym youtubowym kanale opublikowaliśmy recenzję niewielkiej kamerki samochodowej Dash Cam 56 firmy Garmin. Dlaczego wspominamy o tym tutaj, na stronie? Mamy dla Was również konkurs, w którym możecie zgarnąć ciekawy bonus na następny rok. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszam do zapoznania się z zasadami. 

Garmin Dash Cam 56 recenzja wideo

Dowiecie się z niej wszystkiego na temat działania tego wideorejestratora. Garmin Dash Cam 56 pozwala na nagrywanie pola widzenia 140 stopni w rozdzielczości 1440p, a także na tworzenie nagrań w 60 klatkach na sekundę. To jednak nie wszystko, ponieważ wyposażono ją w moduł GPS oraz łączność Bluetooth i WiFi. W recenzji dowiedzie się więcej na temat funkcji, m.in. trybu parkingowego czy możliwości synchronizacji wielu kamer.

Konkurs

Przygotowaliśmy dla Was konkurs we współpracy ze sklepem x-kom.pl, w którym wygraną jest karta podarunkowa o wartości 300 złotych. Aby wciąć udział należy subskrybować kanał ROOTBLOG, zostawić łapkę w górę oraz komentarz z dopiskiem [K]. Zwycięzcą zostanie autor najciekawszego komentarza według komisji konkursowej. Liczy się kreatywność, a warto też nawiązać do Świąt. Pełny regulamin znajdziecie tutaj, pamiętajcie o spełnieniu wszystkich warunków.

Życzymy wszystkim powodzenia, a wyników możecie spodziewać się już w pierwszym tygodniu 2020 roku!

Sprawdźcie wideorejestrator Garmin Dash Cam 56 w sklepie x-kom.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!