Redmi TV Max oficjalnie trafia na rynek. Submarka Xiaomi po raz kolejny zaskakuje!

Redmi TV Max oficjalnie trafia na rynek. Submarka Xiaomi po raz kolejny zaskakuje!

Dzisiejsza konferencja submarki Xiaomi przyniosła nam nie tylko premierę Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition, ale także zupełnie nowego telewizora. Na temat tego sprzętu nie pojawiały się wcześniej plotki czy przecieki, a co za tym idzie była to pełna niespodzianka!

Redmi TV Max

Tym razem producent z Państwa Środka zaprezentował światu coś, co powinno podbić serca tych użytkowników, którzy szukają naprawdę sporego telewizora. Redmi TV Max ma bowiem przekątną aż 98 cala! Dodajmy do tego rozdzielczość 4K, pokrycie balety barw NTSC na poziomie 85% oraz technologię automatycznego dostrajania obrazu w zależności od sceny i otrzymamy sprzęt praktycznie kompletny. Redmi TV Max został także wyposażony w procesor nieznanego producenta wykonany w 12 nm procesie technologicznym, 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy wykorzystać między innymi do instalacji aplikacji.

Oczywiście chiński producent jest świadomy tego, że sprzedanie tak dużego telewizora nie jest wcale łatwe. Z tego też powodu Redmi przygotowało specjalny pakiet VIP, który będzie przeznaczony właśnie dla osób, które zdecydują się na zakup właśnie zaprezentowanego urządzenia. Co daje nam ten pakiet? Przede wszystkim Redmi TV Max zostanie dowieziony pod wskazany adres przez pracowników firmy oraz zamocowany i przetestowany. To sprawi, że użytkownik otrzyma sprzęt, który będzie w stu procentach sprawny. Dodatkowo telewizory objęte będą specjalną gwarancją oraz obsługą posprzedażową.

Redmi TV Max oficjalnie trafia na rynek. Submarka Xiaomi po raz kolejny zaskakuje!

Zobacz także: Redmi K30 Pro oraz K30 Pro Zoom Edition oficjalnie zaprezentowane!

Oczywiście Redmi TV Max będzie póki co dostępny jedynie w Chinach i nic nie wiadomo na temat premiery tego urządzenia na rynku globalnym. Sprzedaż rozpocznie się już 9 kwietnia. Co z ceną? Nowy telewizor submarki Xiaomi został wyceniony na 19999 juanów czyli około 12000 zł. Już niedługo Mi TV powinny pojawić się także w naszym kraju. Bardzo możliwe, że już na zbliżającej się wielkimi krokami konferencji, która odbędzie się 31 marca dowiemy się jakie modele będą dostępne w Polsce. Pozostaje nam uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości!

Co myślicie o Redmi TV Max? Czy waszym zdaniem tak duży telewizor ma sens? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!