Regulamin konkursu “TikTokowy kalendarz adwentowy ROOTBLOG 2023”

1. Organizatorem konkursu jest firma ROOTBLOG.it sp. z o.o. NIP: 5252539764 z siedzibą w Szymanowie.
2. Fundatorem nagrody w konkursie jest Organizator.
3. Konkurs trwa w dniach 1-23 grudnia 2023.4. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 rok życia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział za zgodą rodzica.
5. Nagrodami w konkursie są:
Miejsce 1 – Zestaw LEGO 42161 Lamborghini Huracán Tecnica o wartości 249 złMiejsce 2 – Xiaomi Mi Smart Band 8 o wartości 199 zł
Miejsce 3 – Słuchawki bezprzewodowe OnePlus Nord Buds o wartości 199 zł
Miejsce 4 – Słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds SE o wartości 199 zł
Miejsce 5 – Gra planszowa Monopoly Podróż dookoła świata o wartości 179 zł
Miejsce 6 – Tapo Smart Led Strip Multikolor o wartości 149 zł
Miejsce 7 – Zestaw LEGO 75346 Piracki myśliwiec Star Wars o wartości 159 zł
Miejsce 8 – Zestaw LEGO 76421 Skrzat domowy Zgredek™ Harry Potter o wartości 139 zł
Miejsce 9 – Xiaomi Mi Smart Band 7 o wartości 119 zł
Miejsce 10 – Xiaomi Redmi Smart Band 2 Black o wartości 99 zł
6. Nagród nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.
7. Podatek od nagrody o ile wystąpi pokrywa Fundator nagrody w konkursie.
8. Aby wziąć udział w konkursie, należy skomentować jeden z materiałów opublikowanych w serwisie TikTok na kanale ROOTBLOG (https://www.tiktok.com/@rootblog) w dniach 1-23.12.2023. Jeden komentarz jest liczony jako jedno zgłoszenie konkursowe. Można zamieścić dowolną ilość zgłoszeń. 9. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest spełnienie warunków opisanych pod filmem konkursowym zamieszczonym na kanale ROOTBLOG w serwisie YouTube.
10. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu maksymalnie czterech dni od momentu zakończenia konkursu, tj. do 27.12.2023. Komisja konkursowa wybierze 10 (dziesięć) jej zdaniem najciekawszych komentarzy pod filmami zamieszczonymi na (https://www.tiktok.com/@rootblog) w dniach 1- 23.12.2023. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony za pośrednictwem odpowiedzi na komentarz konkursowy, a jego imię i nazwisko zostanie opublikowane na łamach serwisu ROOTBLOG.pl oraz na kanałach społecznościowych ROOTBLOG. Jeśli w ciągu 7 dni nie odpowie na prośbę o przesłanie danych teleadresowych, nagroda przepada.
11. Nagroda zostanie wysłana w terminie do 7 dni od momentu otrzymania od zwycięzcy danych teleadresowych.
12. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
13. Wszelkie reklamacje i zażalenia związane z konkursem przyjmujemy do 30 dni od daty zakończenia konkursu pod adresem kontakt@rootblog.it
14. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu jest Organizator. Organizator przetwarza dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, komunikowania się z Uczestnikami oraz wydania Nagród. Po zakończeniu Konkursu dane osobowe Uczestników zostaną niezwłocznie usunięte. Dane podawane są dobrowolnie. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Organizator zapewnia ochronę przekazanych przez Uczestników danych osobowych przed dostępem osób trzecich oraz ich ujawnieniem, z zastrzeżeniem, że w określonych sytuacjach ujawnienie danych osobowych może nastąpić z przyczyn nakazanych przez przepisy prawa. Uczestnik wyraża zgodę na publikację jego imienia i nazwiska lub nazwy konta Uczestnika w serwisach społecznościowych ROOTBLOG na którym opublikowane zostało Zadanie konkursowe.
15. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.