Rendery Moto G8 Power Lite pojawiły się w sieci. Premiera już niedługo?

Rendery Moto G8 Power Lite pojawiły się w sieci. Premiera już niedługo?

W lutym Motorola zaprezentowała światu model oznaczony jako Moto G8 Power. Średniak ten ma podbić serca tych osób, którym przede wszystkim zależy na bardzo dobrym czasie pracy na jednym ładowaniu, a jednocześnie nie potrzebują flagowej wydajności. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo na rynek trafi nowy wariant tego urządzenia.

Moto G8 Power Lite

Rendery zostały opublikowane na Twitterze przez Rolanda Quandta. Wprawdzie nie pochodzą one od samego producenta, ale Roland Quandt znany jest z tego, że dzieli się przedpremierowymi grafikami, które w większości przypadków okazują się faktem. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo na rynku może pojawić się smartfon nazwany Moto G8 Power Lite. Oczywiście wersja z “Lite” w nazwie, jak to najczęściej bywa, ma być przeznaczona dla mniej wymagających użytkowników. Według plotek smartfon ten będzie pracować pod kontrolą MediaTeka Helio P35. Jednostka ta powinna być wspierana przez 3 GB lub 4 GB RAM-u w zależności od wersji, a na pliki użytkownika najprawdopodobniej będzie przeznaczone maksymalnie 64 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy przy pomocy microSD.

Oczywiście nie zabraknie sporej baterii. Motorola Moto G8 Power Lite ma otrzymać dokładnie to samo ogniwo co Moto G8 Power czyli takie o pojemności 5000 mAh. Bateria ta powinna zapewnić naprawdę spore czasy pracy na jednym ładowaniu. I to tak naprawdę wszystko co wiemy na temat specyfikacji nadchodzącej nowości. Patrząc na zaprezentowane właśnie rendery możemy być wręcz pewni, że w ekranie znajdziemy dziurkę skrywającą pojedynczy aparat przedni, a na pleckach zostaną umiejscowione trzy oczka.

Zobacz także: Motorola Moto G8 Power i Moto G Stylus oficjalnie zaprezentowane!

Ciężko powiedzieć kiedy dokładnie Moto G8 Power Lite trafi na rynek. Niemniej jednak spodziewałbym się prezentacji tego urządzenia już w najbliższym czasie. Jeśli Motorola odpowiednio wyceni swoje urządzenie to bardzo możliwe, że będzie to sprzęt cieszący się sporą popularnością wśród fanów tańszych smartfonów. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o tak wyglądającej Moto G8 Power Lite? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!