Samsung Galaxy Fold 2 na pierwszych zdjęciach! Plotki stają się rzeczywistością

Samsung Galaxy Fold 2 na pierwszych zdjęciach! Plotki stają się rzeczywistością

Informacje na temat nowego składaka Samsunga pojawiają się w sieci od dłuższego czasu. Druga generacja Galaxy Folda najprawdopodobniej zadebiutuje w okolicach lutego przyszłego roku razem z serią Galaxy S11. Teraz smartfon ten został uchwycony na pierwszych zdjęciach!

Samsung Galaxy Fold 2 konkurentem dla Motoroli RAZR

To, że nadchodząca nowość koreańskiego giganta będzie podobna do Motoroli RAZR wydawało się wręcz pewne. Jednak teraz Ben Geskin, osoba, która bardzo często publikuje w sieci plotki czy przecieki, które następnie okazują się faktem, podzielił się na swoim koncie w serwisie Twitter rzeczywistymi zdjęciami Galaxy Folda 2. Tak naprawdę smartfon ten, w momencie, gdy rozłożymy ekran, wygląda jak standardowy telefon i nie wyróżnia się niczym szczególnym. Niemniej jednak Samsung wykorzystując elastyczny wyświetlacz umożliwia także złożenie go, a to ma znacząco zmniejszyć jego wymiary, a co za tym idzie ma być to sprzęt ultramobilny.

I tak jak Galaxy Fold pierwszej generacji był dla mnie czymś zupełnie nowym i wyróżniającym się na tle konkurencji tak jego następca może być czymś co już widzieliśmy. Upodobnienie smartfona do tradycyjnego telefonu z klapką ma sens, ponieważ wtedy zdecydowanie łatwiej schować go do kieszeni, ale jednocześnie to nie Samsung jako pierwszy wpadł na ten pomysł. Nie tak dawno na rynek trafiła Motorola RAZR, a nowość koreańskiego giganta wygląda niezwykle podobnie.

Zobacz także: Samsung zaprezentował budżetowego smartfona z 6 GB RAM!

Pełna specyfikacja Galaxy Folda 2 pozostaje tajemnicą. Niemniej jednak plotki mówiły, że sprzęt ten będzie kosztować mniej niż 1000 dolarów (ok. 3830 zł), a to oznacza, że Samsung może postawić na słabsze podzespoły, a nie prawdziwego flagowca. Czy to ma sens? Myślę, że tak ponieważ większość użytkowników nie potrzebuje niesamowitej wydajności, a średniopółkowe procesory wystarczają zdecydowanej większości osób. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat, które już niedługo powinny pojawić się w sieci!

Co myślicie o tak wyglądającym Samsungu Galaxy Fold 2? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!