Samsung Galaxy M21 odnaleziony w Geekbench. Nowy budżetowiec nadchodzi!

Samsung Galaxy M20

Pamiętacie jeszcze Samsunga Galaxy M20? Smartfon ten zadebiutował w styczniu zeszłego roku i wszystko wskazuje na to, że już niedługo na rynek trafi następca tego urządzenia. Teraz nadchodząca nowość koreańskiego producenta została najprawdopodobniej odnaleziona w Geekbench!

Samsung Galaxy M21

Już 11 lutego tego roku odbędzie się konferencja Samsunga, na której zobaczymy zarówno flagowce z serii Galaxy S20, jak i składanego Galaxy Z Flip oraz słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Plus. Oczywiście tego dnia bez wątpienia koreański gigant nie pokaże światu także nowego budżetowca. Niemniej jednak możemy być wręcz pewni, że model oznaczony jako Galaxy M21 nie trafi na rynek przed 11 lutego tego roku. Z tego też powodu realną datę premiery wydaje się marzec i bardzo możliwe, że właśnie wtedy nowy budżetowiec koreańskiego giganta zostanie wprowadzony do sprzedaży.

Samsung Galaxy M21 odnaleziony w Geekbench. Nowy budżetowiec nadchodzi!

Co wiemy na temat tego urządzenia? Tak naprawdę do tej pory w sieci nie pojawiło się zbyt wiele informacji na ten temat. Teraz jednak w Geekbench został odnaleziony smartfon Samsunga o nazwie kodowej SM-M215F. I wszystko sugeruje, że urządzeniem tym jest właśnie następca Samsunga Galaxy M20. Sprzęt ten ma działać pod kontrolą Exynosa 9611. Jednostka ta będzie wspierana przez 4 GB RAM-u. Oczywiście nie będzie to król wydajności, ale bez wątpienia połączenie to powinno wystarczyć mniej wymagającym użytkownikom. Samsung Galaxy M21 zdobył w Geekbench 348 punktów w teście jednego rdzenia oraz 1265 punktów w teście wielu rdzeni.

Zobacz także: Coraz to więcej wiemy na temat specyfikacji Samsunga Galaxy Z Flip!

Nadchodząca nowość koreańskiego giganta ma trafić na rynek z Androidem 10, a osoby zainteresowane kupnem będą mieć do wyboru trzy wersje kolorystyczne – czarną, niebieską oraz zieloną. Nadal zagadką pozostaje wykorzystany ekran czy aparaty. Niemniej jednak cudów nie możemy oczekiwać, ponieważ Galaxy M21 będzie bez wątpienia budżetowcem. Niemniej jednak koreański gigant może chcieć zrobić wszystko, aby nawiązać walkę z konkurencją także w tym segmencie cenowym. Co za tym idzie jest szansa na to, że Samsung czymś nas zaskoczy!

Na zdjęciu głównym znajduje się Samsung Galaxy M20.

Co myślicie o budżetowcach Samsunga? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!