Jak odzyskać dni (snappassę) w aplikacji Snapchat?

snapchat ikona

Snapchat mimo malejącej popularności jeszcze jako tako się trzyma. Modernizacja aplikacji przyniosła wymierny skutek i poprawiła nieco kondycję firmy. Wciąż jednak aplikacja ma mnóstwo użytkowników, w tym w Polsce, którzy codziennie do siebie snapują. Zdarza się jednak przegapić i nie wysłać snapa, co skutkuje utratą dni. Jak można je odzyskać?

Sposób na stracone dni w Snapchat

Jeżeli codziennie wysyłamy do siebie snapy, to powinna zacząć się nam naliczać tzw. snappassa, co jest tłumaczeniem angielskiego wyrażenia snapstreak. Ta wskazuje liczbę dni, przez jaką dwaj użytkownicy nieprzerwanie wymieniają ze sobą snapy. No właśnie… nieprzerwanie. Co jednak zrobić, kiedy zdarzy się przerwa? Nie wszystko jeszcze stracone! Jeśli Wasza snappassa była dla Was szczególnie ważna, ponieważ odliczała np. dni od rozpoczęcia znajomości przez internet, to macie sporą szansę ją odzyskać, o ile podziałacie odpowiednio szybko.

W tym celu należy się udać na stronę pomocy technicznej Snapchata. Tam wybieramy kolejno opcje Contact Us oraz My Snapstreaks disappeared.

Jak odzyskać dni (snappassę) w aplikacji Snapchat?

Pojawi się nam formularz z dziewięcioma polami do wypełnienia. W pierwszej kolejności wpisujemy swoją nazwę użytkownika, następnie adres e-mail, numer telefonu oraz model urządzenia, na którym używamy aplikacji. Jeden wniosek pozwala wybrać jednego znajomego, z którym chcemy odzyskać dni, również należy wpisać jego nazwę. Podajemy także od kiedy mamy problem ze snappassą oraz jak długo trwała ona przedtem. Przedostatnie pole to pytanie czy widzieliśmy klepsydrę informującą o tym, że musimy wysłać snapa. Myślę, że lepiej jest wybrać tutaj opcję No. Końcowe pole pozwala na opis problemu (w języku angielskim). Możecie tam przykładowo umieścić informacje, że Wasze dni zniknęły, a Wy nie widzieliście ikony klepsydry oraz podejrzewacie, że aplikacja miała problem z internetem. Po wysłaniu wniosku należy czekać na odpowiedź poprzez mejla.

Jeżeli dostaniecie pozytywną odpowiedź pamiętajcie, aby wysłać jak najszybciej snapa do siebie. Inaczej możecie ponownie przypadkiem stracić dni w aplikacji Snapchat!

Jeśli skorzystaliście z poradnika, możecie podzielić się efektem w komentarzu.
Ile dni udało Wam się wbić?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!