Sony rozpoczyna akcję PlayAtHome. Czym chcą nas zająć podczas domowej kwarantanny?

PlayAtHome

Coraz więcej firm związanych z grami stara się umilić nam domową kwarantannę poprzez udostępnianie gier za darmo. Nie są to wcale byle jakie tytuły, do dnia dzisiejszego można złapać było wiele ciekawych tytułów. Dzisiaj chociażby na platformie Epic Games znajdziemy za darmo Just Cause 4. Sony udostępniło posiadaczom ich konsol, PlayStation, za darmo kilka naprawdę interesujących gier!

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a i Journey zupełnie za darmo!

Zapewne duża część z Was zna jeden z powodów, dlaczego ludzie wybierają PlayStation zamiast Xboxa. Dzieje się to m. in. za sprawą pewnego exclusive’a – Uncharted. To seria gier, która zdobyła serca całej masy graczy i wiele razy pomogła zdecydować części z nim, która konsola będzie dla nich najlepsza. Sony zdecydowało się udostępnić ją zupełnie za darmo dla swoich fanów. W jej skład wchodzą:

  • Uncharted: Drake’s Fortune,
  • Uncharted 2: Among Thieves,
  • Uncharted 3: Drake’s Desception.

Myślę, że to się z pewnością spodoba użytkownikom konsol PlayStation i umili im czas spędzany w domach.

Uncharted

Kolejnym darmowym tytułem jest Journey. To bardzo ciekawy tytuł z 2012 roku, wtedy to właśnie zadebiutował w wersji na konsolę PlayStation 3. W tej grze nie znajdziemy żadnych dialogów, cała akcja jest, można powiedzieć, niema. Dzięki temu własnie ma ona swój klimat, nieco tajemniczy. Jak sam tytuł gry wskazuje, cała gra opiera się na podróży, którą zaczynamy na pustyni.

Journey

Co zrobić, aby je otrzymać? To proste, od dzisiaj, tj. 16 kwietnia, do 6 maja do godziny 1:00 w nocy należy dodać tytuł do naszego konta z PlayStation Store. Wtedy to własnie wszystkie te gry zostaną z nami już na zawsze. Zupełnie za darmo!. Ahh, gdybym tylko miał konsolę od Sony… Z wielką przyjemnością ograłbym serię Uncharted. Może kiedyś przekonam się do konsol i zdecyduję się na zakup takowej, ale na razie i tak pozostaję wierny PC’tom.

Zamierzacie skorzystać z dobrodziejstw akcji PlayAtHome od Sony? Chyba nie muszę pytać się, który co jest ciekawsze, seria przygód Drake’a czy Journey, choć wcale nie twierdzę, że drugi tytuł jest kiepski.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!