Tak będzie wyglądać Honor 10X Pro? Wszystko na to wskazuje!

Tak będzie wyglądać Honor 10X Pro? Wszystko na to wskazuje!

Od premiery Honora 9X i 9X Pro na chińskim rynku minął prawie rok, co może oznaczać, że producent pracuje nad następcami wspomnianych smartfonów, co może potwierdzać najnowszy przeciek. W sieci pojawił się właśnie render, który rzekomo przedstawia Honora 10X Pro. Czy tak właśnie będzie wyglądać ten model?

Honor 10X Pro na pierwszym renderze?

Render przedstawia niemal cały wygląd urządzenia. Honor 10X Pro prawdopodobnie zostanie wyposażony w bezramkowy wyświetlacz z otworem na aparat do selfie. Z tyłu natomiast pojawi się prostokątny moduł, w którym z kolei znajdować się będą trzy obiektywy, a w tym główny o rozdzielczości 64 Mpx. Reszta zastosowanych modułów cechować się będzie niewiadomymi na ten moment parametrami. Co ważne, tylny panel ma być wykonany ze szkła. Z ekranem zostanie również zintegrowany czytnik linii papilarnych. 

Tak będzie wyglądać Honor 10X Pro? Wszystko na to wskazuje!

Sam wyświetlacz na być stworzony przez firmę BOE i wykonany w technologii OLED. Wszystko wskazuje również na to, że Honor 10X Pro zostanie wyposażony w jeden z ciekawszych procesorów Huawei, czyli Kirina 820, który składa się z jednego rdzeni Cortex-A76 o taktowaniu 2.36 GHz, 3 rdzeni Cortex-A76 o taktowaniu 2.22 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A55 o taktowaniu na poziomie 1.84 GHz. 

Zobacz także: Honor 30, Honor 30 Pro i Honor 30 Pro+ oficjalnie zaprezentowane!

Za grafikę odpowiada natomiast grafika Mali-G57. Nieoficjalnie mówi się, że zestaw ma być wspierany przez co najmniej 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej. Plotki sugerują, że akumulator o niewiadomej jeszcze pojemności będzie wspierany przez technologię szybkiego ładowania o mocy 20 W. 

Należy mieć na uwadze, że smartfon znajdujący się na grafice powyżej w rzeczywistości może nie być modelem 10X Pro. Jest to dopiero pierwszy przeciek na temat tego urządzenia, więc bardzo możliwe, że w przyszłości do sieci trafią kolejne informacje na jego temat potwierdzające dzisiejsze informacje. Pewnym jest jednak to, że producent pracuje już nad następcami zeszłorocznych modeli. 

Podoba się Wam przedstawiony na grafikach smartfon submarki Huawei? Myślicie, że jest to wspomniany Honor 10X Pro? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!