Vivo APEX 2020 może zadebiutować już niedługo!

vivo apex 2019

Targi MWC 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Już pod koniec lutego odbędzie się jedno z większych wydarzeń w świecie technologii. Według najnowszych doniesień, właśnie wtedy jeden z uczestników tego wydarzenia, firma Vivo, ma zaprezentować swój nowy smartfon!

Zapowiada się bardzo ciekawie

Jeśli wierzyć plotkom, to już pod koniec lutego, na targach MWC 2020, światło dzienne ma ujrzeć nowy smartfon od chińskiego producenta, Vivo. Mowa tu o Vivo APEX 2020, który według wszystkich przecieków zapowiada się na niezłe urządzenie. Przede wszystkim, najciekawszym elementem wydaje się być tutaj ekran. Ukazują to zdjęcia dostępne w sieci, które rzekomo przedstawiają właśnie to urządzenie. Ma on być zakrzywiony na krawędziach i pozbawiony wszelkich wcięć. Ramki go otaczające będą bardzo, bardzo małe, dzięki czemu wyglądać będzie naprawdę atrakcyjnie. Nie widzę tu jednak nigdzie głośnika do rozmów ani aparatu do selfie. Czyżby miał on być wysuwany mechanicznie? A może producent zaskoczy nas w jakiś inny sposób?

Vivo APEX 2020

W przeciwieństwie do Vivo NEX 3, tutaj producent ma zastosować przyciski fizyczne, gdyż wirtualne nie spodobały się społeczności. Dobrze, że się z tego wycofali w takim razie, z pewnością zostanie to docenione.

Warto przeczytać: Apple i gry mają niewiele wspólnego, choć niedługo może się to zmienić

Jest tylko jeden problem, przez który zaczynam mieć wątpliwości co do autentyczności tych zdjęć. Otóż, przyjrzyjcie się dobrze poniższemu zdjęciu.

Vivo APEX 2020

Czy widzicie gdzieś tutaj port ładowania? Brak głośnika mnie nie martwi, zawsze Vivo mogłoby zastosować tam głośnik piezoelektryczny. To, że nie ma tutaj nigdzie portu słuchawkowego też mnie nie zaskakuje. Natomiast w jaki sposób ma być ładowanyVivo APEX 2020? Czy przez to mam rozumieć, że odbywać się to będzie tylko poprzez indukcję? To byłoby mało rozsądne… Jest też możliwość, że to urządzenie to tak naprawdę będzie popis umiejętności tego producenta, coś w stylu Xiaomi Mi MIX Alpha.

A co Wy sądzicie o tych zdjęciach? Są prawdziwe i będzie to smartfon popisowy czy raczej to fałszywa informacja?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!