Vivo iQOO 3 5G został odnaleziony w AnTuTu

Vivo iQOO 3 5G został odnaleziony w AnTuTu

W bazie danych AnTuTu zostało odnalezione nowe urządzenie Vivo. Smartfon ten o nazwie kodowej V1955A to najprawdopodobniej nadchodzący wielkimi krokami iQOO 3 5G. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo na rynek trafi nowy król wydajności na rynku mobilnym!

Vivo iQOO 3 5G może być nowym królem AnTuTu

Nadchodząca nowość chińskiej firmy osiągnęła w teście AnTuTu dokłdanie 575883 punkty. Już wcześniej smartfon ten został odnaleziony także w Geekbench, gdzie zdobył 899 punktów w teście jednego rdzenia oraz 32229 punktów w teście wielu rdzeni. To tak naprawdę pokazuję jak mocnym procesorem jest Qualcomm Snapdragon 865. Oczywiście testy benchmarkowe nie zawsze przekładają się na rzeczywistą pracę urządzenia, ale bez wątpienia tegoroczne flagowce korzystające z najmocniejszej w androidowym świecie jednostki amerykańskiego giganta spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Vivo iQOO 3 5G został odnaleziony w AnTuTu

Vivo iQOO 3 5G zostanie zaprezentowany światu już 25 lutego tego roku w Chinach. Niestety, ale nadal nie wiemy czy smartfon ten kiedykolwiek trafi na rynki Starego Kontynentu. Patrząc na przedpremierowe przecieki i plotki zapowiada się naprawdę ciekawie. Za wydajność odpowiedzialny będzie wspomniany już wcześniej Qualcomm Snapdragon 865. Jednostka ta będzie wspierana przez 8 GB lub 12 GB RAM-u LPDDR5, a możliwe, że do sprzedaży trafi także limitowany wariant z nawet 16 GB RAM-u. Na pliki użytkownika zostanie przeznaczona pamięć UFS 3.1, która ma oferować jeszcze większą prędkość odczytu i zapisu niż UFS 3.0.

Zobacz także: Vivo iQOO 3 5G zostanie oficjalnie zaprezentowany 25 lutego w Chinach

Dodajmy do tego spory ekran AMOLED, niezłe aparaty (przynajmniej według zapewnień producenta), baterię o pojemności około 4410 mAh wspierającą szybkie ładowanie o mocy 55 W oraz wsparcie dla sieci 5G i otrzymamy tak naprawdę kompletnego flagowca. Niestety, ale nadal zagadką pozostaje cena tego urządzenia. Zaprezentowane do tej pory topowe smartfony innych firm nie należą do tanich urządzeń i bardzo możliwe, że podobnie będzie wyglądać sytuacja z Vivo iQOO 3 5G. Czy tak będzie w rzeczywistości? Pozostaje nam czekać na kolejne informacje na ten temat!

Co myślicie o Vivo iQOO 3 5G? Czekacie na premierę tego urządzenia? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!