Vivo potwierdza swoją obecność na targach MWC 2020 w Barcelonie

vivo apex 2019
vivo APEX 2019

Targi Consumer Electronic Show w Las Vegas zakończone. Teraz pozostaje nam czekać na Mobile World Congress czyli coroczne wydarzenie odbywające się w lutym w Barcelonie. Na targach tych powinniśmy zobaczyć naprawdę sporo ciekawych urządzeń, a producenci będą chcieli zrobić wszystko, aby zaskoczyć świat. Teraz Vivo potwierdza swoją obecność na MWC!

Co pokaże Vivo na MWC 2020?

Co ciekawe producent z Państwa Środka nie tylko potwierdził swoją obecność na targach Mobile World Congress w Barcelonie, ale także zapowiedział co nowego pokaże światu. Mowa o modelu oznaczonym jako APEX 2020. Smartfony z tej serii są bez wątpienia konceptami, która mają zaskakiwać przełomowymi rozwiązaniami. To właśnie Vivo Apex zaprezentowany w 2018 roku był pierwszym urządzeniem z wysuwanym aparatem do zdjęć typu selfie. Oczywiście jakiś czas później sprzęt ten trafił do regularnej sprzedaży jako Vivo NEX.

Vivo potwierdza swoją obecność na targach MWC 2020 w Barcelonie

Rok 2019 przyniósł nam kolejny model z tej serii. Tym razem producent z Państwa Środka postanowił usunąć wszystkie porty oraz fizyczne przyciski. Niemniej jednak smartfon ten nigdy nie trafił na rynek, a co za tym idzie Vivo mogło dojść do wniosku, że koncept ten nie spotka się z zbyt ciepłym przyjęciem przez samych użytkowników. Czym zatem może być Vivo APEX 2020? Oczywiście jakiś czas temu w sieci pojawiły się rendery, które rzekomo mają prezentować wygląd tego urządzenia.

Zobacz także: Vivo NEX 3 5G w pomarańczowej wersji kolorystycznej zauważony w TENAA

Ciężko powiedzieć czy chiński producent po raz kolejny postawi na brak przycisków czy portów oraz na zaokrąglone krawędzie boczne. Dodatkowo plotki mówią o wykorzystaniu aparatu głównego ze zmienną ogniskową, aby osiągnąć prawdziwie bezstratny zoom optyczny. Bez wątpienia liczymy na to, że Vivo będzie chciało pokazać światu coś, co po raz kolejny wprowadzi na rynek mobilny prawdziwą rewolucję. Już niedługo w sieci powinno pojawić się więcej informacji na ten temat. Możliwe, że sam producent także postanowi ujawnić część szczegółów dotyczących nadchodzącej nowości. Pozostaje nam uzbroić się w odrobinę cierpliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się Vivo APEX 2019.

Czego oczekujecie po Vivo APEX 2020? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!