Wygląd słuchawek Apple Powerbeats 4 przestał być tajemnicą za sprawą renderów prasowych

Wygląd słuchawek Apple Powerbeats 4 przestał być tajemnicą za sprawą renderów prasowych

Data premiery nowych słuchawek Apple z serii Powerbeats nadal jest tajemnicą. Niemniej jednak teraz w sieci pojawiły się rzekomo oficjalne rendery prasowe, które tak naprawdę potwierdzają wszechobecne plotki. Wszystko wskazuje na to, że wygląd nadchodzącej nowości giganta z Cupertino przestał być jakąkolwiek tajemnicą!

Apple Powerbeats 4

Już wcześniej w sieci pojawiały się grafiki, które miały zdradzić nam pierwsze szczegóły dotyczące konstrukcji nowych słuchawek z serii Powerbeats. Niemniej jednak dopiero teraz zobaczyliśmy rendery prasowe. Oczywiście nie zostały one opublikowane przez samego amerykańskiego producenta, ale tego typu plotki i przedpremierowe przecieki bardzo często okazują się faktem. Czy tak będzie także w tym przypadku? Bardzo wiele na to wskazuje. Pamiętacie jeszcze zaprezentowane w zeszłym roku Apple Powerbeats Pro? Tak naprawdę Powerbeats 4 będą wyglądać identycznie, ale obie słuchawki będą połączone przewodem, który umieszczany będzie na karku użytkownika.

Oczywiście słuchawki TWS stają się coraz to popularniejsze, ale duża część osób nadal wybiera te, które posiadają kabel, aby najzwyczajniej w świecie ich nie zgubić na przykład podczas uprawiania sportu. Na prawej słuchawce znajdziemy fizyczne przycisku odpowiedzialne za zmianę głośności, a na lewej powinien zostać umiejscowiony przycisk służący do włączenia oraz wyłączenia słuchawek oraz wybudzania asystenta głosowego. Według plotek za jakość dźwięku ma być odpowiedzialny układ Apple H1.

Zobacz także: Apple uruchamia kolejny program naprawczy. Tym razem dotyczy on iPada Air 3. generacji!

Całość powinna oferować nawet do 15 godzin odtwarzania muzyki, a pięć minut ładowania ma zapewnić pracę przez kolejne sześćdziesiąt minut. Niektóre źródła także podają, że Apple Powerbeats 4 otrzymają port USB-C, ale nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samego producenta. Data premiery słuchawek nadal pozostaje tajemnicą, ale myślę, że już niedługo wszystko stanie się jasne. Co z ceną? Poprzednia generacja była wyceniona na 200 dolarów (ok. 760 zł) i bardzo możliwe, że i tym razem Apple zdecyduje się na taką cenę.

Co myślicie o tak wyglądających Apple Powerbeats 4? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!