Xiaomi Mi Watch Premium Edition zadebiutuje dopiero w lutym 2020 roku!

mi watch wyświetlacz menu

Początek listopada przyniósł nam między innymi premierę Xiaomi Mi Watch oraz Mi Watch Premium Edition. I tak jak na wprowadzenie na chiński rynek pierwszej z wersji nie musieliśmy zbyt długo czekać, tak druga z nich miała trafić do sprzedaży w Państwie Środka pod koniec 2019 roku. Tak się jednak nie stało!

Rozpoczęcie sprzedaży Xiaomi Mi Watch Premium Edition opóźnione

Czym wyróżnia się specjalna edycja pierwszego w historii inteligentnego zegarka chińskiego giganta pracującego na WearOS? Zmian tak naprawdę nie zaobserwujemy zbyt wiele. Przede wszystkim smartwatch ten został wyposażony w szkło szafirowe. Tego typu szkło jest odporne na zarysowania, ale jednocześnie niesamowicie kruche, a co za tym idzie uderzenie w twardy element może zakończyć się niechcianym pęknięciem. To jednak nie jedyna zmiana. Drugą jest wykorzystanie koperty wykonanej ze stali nierdzewnej.

Xiaomi Mi Watch Premium Edition zadebiutuje dopiero w lutym 2020 roku!

Teraz Xiaomi postanowiło przełożyć datę rozpoczęcia sprzedaży Mi Watch Premium Edition. Jaki jest powód takiej decyzji? Tego niestety nie ujawniono. Gigant z Państwa Środka w oficjalnym komunikacie prasowym przyznał, że chce zagwarantować użytkownikom maksymalną jakość i niesamowite wrażenia z korzystania, a co za tym idzie możliwe, że firma chce dopracować swój produkt do perfekcji. Premiera ma odbyć się już w lutym 2020 roku zarówno na oficjalnym chińskim sklepie Xiaomi, platformie YouPin oraz Xiaomi Tmall.

Xiaomi Mi Watch to zegarek, który może podgryźć rynek Apple [recenzja]

My tak naprawdę nadal czekamy na wersję globalną inteligentnego zegarka chińskiego producenta. Ta może pojawić się na rynku już w pierwszym kwartale 2020 roku. Oczywiście nie powinno w niej zabraknąć języka angielskiego (liczymy także na polski, ale raczej będziemy musieli na to dłużej poczekać), pełnego wsparcia dla Google Pay oraz innych aplikacji dostępnych dla WearOS. Największą zagadką nadal pozostaje cena tego sprzętu na Starym Kontynencie. Miejmy jednak nadzieję, że Xiaomi po raz kolejny zaskoczy nas rewelacyjnym wręcz stosunkiem ceny do możliwości!

Na zdjęciu głównym znajduje się Xiaomi Mi Watch, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o Xiaomi Mi Watch? Czekacie na premierę tego urządzenia w naszym kraju? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!